Aký malý bungalow do 90m postaviť na záhrade?

Ahojte, potrebovala by som poradit nejaky projekt na malinky domcek-mam na mysli nejaky mini-bungalow,nieco ako 3-izbovy bytik...dve male izbicky,kupelka a kuchyna s obyvakom...tak do 90m2...paci sa mi celkom http://prodom.sk/?p=projekty&project=56, len mi to je este dost velke...da sa to podla Vas este zmensit?vdaka
Odpovedať
Ked som mal kolobežku chcel som motorku, ked som mal motorku chcel som auto.... malý domček nie je zlý ale ked stavať tak dom....dom sa stavia na 100 rokov,stojí miliony...dom nie je hračka... takže tem prodom.sk už nezmenšujte. Ak mate malý pozemok, pouvažujte či je vhodne na ňom stavať - poradiť sa treba vždy
Odpovedať
Chcel som napísať, že ten bungalow 69 je super!
Odpovedať
podla mna je tiez super...ale nejak mi tam chyba po metri na sirku aj na dlzku...aby to v tej zahrade aj nejak vyzeralo:)...a myslim,ze to skvele uspokoji zaujem jednoclennej rodiny ;-)
Odpovedať
:-) ahoj miato...ak tak môžem oslovit...aj ja riešim tento problém v našej záhrade v meste, kedze tam už stojí rodičovský, tiež som jednočlenná rodina....pozri sa na .. promiprojekt...Laguna-9,erlis..opál48.. wranders....tam je kopec rozmerovo dobrých domčekov.... a naftalin....dá sa stavat aj na malom... kto to bude vykurovat a upratovat.....treba sa pozret aj do sveta, do škandinávie...tam skutočne som nevidela tie drahé ,,nevkusné,,paláce ako na našich momentálne vychytených dedinách.....miato ak budeš chciet viacej adries tak sa ozvi....
Odpovedať
Vdaka Bedza, pozerala som si to,to rozlozenie izieb sa mi najviac paci v tom prodome, ale ta Laguna sa mi tiez pozdava,len tam nemozem najst podorys...ako na to? tiez by som to chcela nejak" napchat" do zahrady,kde uz stoji dom...najskor som uvazovala prerobit podkrovie na byvanie,ale momentalne sa mi viac pozdava ta idea s novym...uvidim, co na to povedia banky:) dakujem este raz
Odpovedať
ahojte, ma len zaujima co to je jednoclenna rodina :-N ? to ako ste same bez partnera a deti a ani nad nimi neuvazujete? dakujem za odpoved
Odpovedať
Ahoj, pozri na www.jlhaus.sk dom Rival 3. My sme sa rozhodli preň. A ideme tiež stavať v záhrade na pozemku o veľkosti 260 m2.
Odpovedať
Ahoj Dai, partner sa sem tam najde ;-) , a o rodine sa samozrejme uvazovat da,asi aj preto hladam nieco,kde je obyvacka a aspon dve izby :-N
Odpovedať
Misoo, ako si tam pozriem podorys?
Odpovedať
Sorry Misoo,uz mi to nacitalo,vdaka
Odpovedať
My tiež staviame v záharde, máme 225m2 a rozhodli sme sa pre kompakt 401 od eurolines, ale je to s podkrovim - poschodovy. Bungalov si neviem predstavit na takej malej ploche.
Odpovedať
Neviem Sandrea, musim si to premysliet a skusit to "vlozit" do pozemku..poschodovy velmi nechcem, to by som si asi radsej prerobila to podkrovie-dolu je len obchod,tam nebyva nik,ale vyhovovalo by mi byvat hned na skok od prace 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?