Pripojenie tepelného čerpadla - vodár

Dobrý deň, zaujimalo by ma, aká je primeraná cena za pripojenie tepelného čerpadla vodárom. S tým, že všetko ostatne napojí firma, čo tepelne čerpadlo dodáva. Vodar na to dodá aj všetky pre neho potrebné súčiastky. Tepelne čerpadlo daikin.
Odpovedať
otazka ako, kolko stoja kolesa na auto, v servise ich iba vymenia ... od buka do buka ...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od shadowmilan:

otazka ako, kolko stoja kolesa na auto, v servise…
@shadowmilan Dik za prínosnú odpoved.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od janka_266:

Dobrý deň, zaujimalo by ma, aká je primeraná cena…
@janka_266 od 10,5€ do 24358,80€
Odpovedať
Jednoduché pripojenie ze sú vývody urobene na tepelne cerpadlo 500 eur praca
Odpovedať
Odporucam si najst takeho predajcu Daikinu, ktory vam to zapoji kompletne, od elektriky az po vodara. Vyhnete sa problemom v pripade reklamacii, kedy sa vsetci budu vyhovarat na toho druheho. Ak chcete, viem vam v sukromnej sprave, posunut kontakt na firmu, co mi montovali Daikin all-in.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pier:

Odporucam si najst takeho predajcu Daikinu, ktory…
@pier myslela som, ze takého mame, ale nakoniec, že oni zapoja všetko, okrem vody. A vodar, čo nám robil vodu uz poslal cenovú pobuku, len ma zaujimalo, či nie je prestrelena.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od janka_266:

@pier myslela som, ze takého mame, ale nakoniec, …
@janka_266 cele pripojenie (vratane materialu), 11kWh Daikin split+230l TUV stalo 1 526 EUR (maj 2023), vratane elektrikarskych a vodarenskych napojeni (3 dni prace + 1 reklamacia - tiekol jeden ventil po spusteni).
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od pier:

@janka_266 cele pripojenie (vratane materialu), 1…
@pier no nám prišla ponuka na 1700 len za vodara a jeho material
Odpovedať
Úloha vodára by mala byť len nachystať prípojky pre TČ na SV, TV, TV spiatočka (nie je nutnosť), kúrenie teplá voda, kúrenie spiatočka. Dopájať by to mal ten, kto montuje tepelné čerpadlo kvôli tomu, aby sa dala uplatniť záruka keby čosi.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od ralf364:

Úloha vodára by mala byť len nachystať prípojky p…
@ralf364 ďakujem za info, budem sa ich na to pýtať
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?