Menu Forum

Som tu nová - misinka0611

1. okt 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
misinka0611
Registrovala sa 29. septembra 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
misinka0611
Registrovala sa 29. septembra 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Senec.
 Ahojte, na túto stránku som sa prihlásila z jednoduchého dôvodu. S priateľom, sme sa rozhodli pre kúpu/stavbu rodiného domčeka pri BA emoticon Myslím si že vaše rady a skúsenosti mi/nám budú nápomocné a tiež ma zaujíma ako sa vám darí stavať. Ja osobne mám z toho menšie stresy, lebo sama viem aká vládne na Slovensku byrokracia. Ako ste sa vy popasovali s týmto životným krokom a čo vám pomohlo pri tých najvačších stresoch? emoticon

Zelám pekný pomaly začínajúci víkend emoticon
30. sep o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (71 r.)
91
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 6553 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 23 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (71 r.)
91
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 6553 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 23 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
 @misinka0611 V Senci sú na úradoch veľmi ústretoví ľudia, takže pokiaľ si nájdete dobrého dozora, čo to obehne, nebude to náročné
1. okt o 09:41  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misinka0611
fotoportrét
fotoportrét
misinka0611
 Ďakujem, potešili ste ma. Viem, že problémy sa naskytnú, ale dúfam, že budú čo najmenšie a bude ich čo najmenej emoticon
1. okt o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to