Stačí pozemok 590 m2 na domček, ktorý bude mať 135 m2?

Zobraz úvodný príspevok
co si myslite bude stacit pozemok590m2 na domcek 135m2?.rozmery pozemku su24x24 a rozmery domu 13,5x10.nebudeme tam stiesneny?
Odpovedať
1
2
Ja mam stvorcovy 900m2, podorys ako @martin25 a nemam pocit ze by to bolo dostatocne :-)
Odpovedať
úplne v pohode my máme zatiaľ o 110m2 viac..cca 702m a je to také akurát..dom máme do 100m..keď som hľadala pozemok obzerala som sa za každým rohom, po každej lúčke ..medzi domami, bola by som brala aj 200-300m v zástavbe len aby sme bývali lepšie....podarilo sa...ale my sme v kopci takže to bude terasovité ...no a raz sa mi ten náš pozemoček zdá malý..inokedy veľký..potom akurátny :-) .. je dobré ako ti napísali vyššie... postaviť sa od cesty alebo na pozemok a virtuálne osadiť domček (trochu predstavivosti príp. ak už máte nejaké to osadenie na pozemku od projektanta)...dobré je aj napasovať si izby, vchod, príp. vnútorné schodisko..ale to sa nie vždy dá k spokojnosti..cca 600 m je fajn no ak ste pracujúci toho času na údržbu bude menej..mne sa páčia aj veľké udržiavané pozemky alebo krásne záhrady so sadmi..ale aj malý pekne zatrávnený a šikovne vysadený pozemoček okolo domu je super..rodičia majú cez 800m ale mamina od jari do zimy behá presádza polieva okopáva..prenáša obstriháva a pod..ale ju to baví..a mňa hádam bude tiež :-D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?