Skúsenosti s pozemkom - Boldog pri Senci (Nové lúčky)

Profilova fotka
Ahojte. Prosím tu niekto zakúpený pozemok ?
Odpovedať
Su to podvodnici - pri Boldogu velky pozor!!! Developer p. Rapant uz roky slubuje dokoncenie sieti a skolaudovane nema zatial nic !!! Stoji tam uz niekolko domov ktore niesu obyvatelne pretoze tam nieje a v dohladnej dobe ani nebude skolaudovana voda a plyn pricom stavebnu elektrinu tahaju na "dobre" slovo z administrativnej budovy. K dnesnemu dnu stale nepoziadal elektrarne o vyjadrenie na stavbu trafostanice, pricom elektrarne maju len na vyjadrenie 300 dni !!! Napriek tomu ROKY veselo predavaju pozemky (TuReality im v tom podvode ochotne asistuje) a slubuju ludom fiktivne terminy dokoncenia sieti (kazdy kupujuci ma na zmluve iny termin dokoncenia). Kedze s terminy uz viackrat nedodrzali je mozne ze od obce dostanu stavebnu uzaveru. Moja rada- zastavte sa osobne a ak tam bude niekto z majitelov domov spytajte sa ich na ich radu. Ak vam povedia ze siete sa stale nehybu utekajte rychlo prec..
Odpovedať
Ahojte, my tam staviame domček - momentalne mame hrubu stavbu.. Ak mate otazky kludne sa spytajte... bohužial @fero478 má vo všetkom pravdu... my sme podpisali termin 2020.september na všetky IS, a zatiaľ nič nemáme (pozemok sme kupovali v januari) .. Tí čo teraz kupuju majú v zmluve 2020.júl. Investor je podvodník a na všetko vykašle, len slubuje ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@chloe007 Dobrý deň chcem sa opýtať ako ste pokročili či už máte všetko schválené.Dakujem
Odpovedať
@sisa_patca_dorusincova dobrý deň, ešte nič nemame schválené, nič sa nezmenilo .. tiež tam máte pozemok?
Odpovedať
@chloe007 nie nemáme ale videli sme inzerát a našla som čo ste písali,,,lebo pozeráme pozemky alebo už postavené domy tak preto som chcela vedieť.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň chcel by som sa spýtať ci sa niečo pohlo hlavne s tou elektrinou keďže pozemky sa tam naďalej predávajú.
Odpovedať
Dobrý deň,vobec neodporučame tuto lokalitu Is su nedohladne...menovany pan developer R. Je podvodnik,klamar,zavadzač...natrafili sme na neho hned dvakrat...v Boldogu kde sme chceli dom ale kvoli is sme si to rozmysleli.. a zaroven predava dom v Turni(Majer) za 199 900 dom je neskolaudovany a tvrdi dodatočnu kolaudaciu po kupeni domu zevraj v juli..komunikacia s nim je takmer nulova ...boli sme dohodnuti na rezervacnej zmluve,ktoru sme poslali vyplnenu s nasimi udajmi...odvtedy sa neozval a ani neodpoveda...hladali sme recenzie a nasli sme tuto...prosim vas nedajte sa oklamat o peniaze...ked sme opatovne hladali dom sme zistili ze dom stale predava a o 10 000 drahsie...takze by sme aj od tohto ruky dali preč...vobec mu uz po tychto skusenostiach neverime...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?