POZEMOK 500m2

Ahojte rád by som sa opýtal na váš názor. Bol som pozerať pozemok na stavbu domu. Všetko by bolo OK .Jediný problém aspoň s môjho pohľadu je ten ,že na jednej strane pozemku o dĺžke cca.30m je hranica pozemku už rodinny dom a nie malý. Je vysoký asi 15m a sklon trechy má práve na tento pozemok. Ja sa obávam toho ,že pri výstavbe bungalova ,môže práve táto strecha narobiť v zime dosť problémov / padajúci ľad a sneh/ a to nehovorím už konkrétne chodenie popod tú strechu v zime. Odradilo by Vás to pri kúpe tohoto pozemku? Realitka tvrdila,že nebude problém sa dohodnúť so susedmi aby si na strechu dali systém za zachytenie snehu a ľadu,ale to sme sa ešte nerozprávali s nimi. Dík za vaše názory
Odpovedať
realitka tvrdila.... :-D 8-) :-D
Odpovedať
... hladaj dalej 8-)
Odpovedať
Realitka chce predať a ty pokojne bývať tak ešte hľadaj ...
Odpovedať
ja by som hladala dalej ;-)
Odpovedať
To je tam akoze 15m vysoky dom rovno na hranici pozemku?
Odpovedať
Profilova fotka
hladaj dalej, realitka spravi a povie vsetko len aby predala. presvedcenie musi byt na tvojej strane a az ked si budes 100 percentne isty ze je to on ber ho.
Odpovedať
@danculd Áno hranica pozemku je priamo dom . :-D ,vyjadril som sa realitke ,že ak by som ten pozemok mal kúpiť tak im nedám 32000€ ale maximálne 15000,pretože tam nie sú dobre podmienky na výstavbu domu.Iba som sa chcel utvrdiť,že som sa správne rozhodol a vy ste mi to len a len potvrdili.
Odpovedať
Fotky by potešili.
Odpovedať
Profilova fotka
asi by potesilo aj napisanie reakcie realitky na tych 15000
Odpovedať
rodinny dom 15m vysoky? fuuha, to co su 4 poschodia? podstatne moze tiez byt z ktorej svetovej strany je ten dom, aby ste nemali vacsinu dna tien na pozemku
Odpovedať
Realitka tvrdila :-D napísané pozemok maklér odporúča ...prídem kuknúť a vysoké napätie nad prednou častou pozemku ...a stredom zas ďalšie vysoké napätie ...oni si tam často robia z ľudí prdel ... siete v dosahu ( iba 50m ) :-D
Odpovedať
@leilak1 Bolo dobre za totáča-žiadne realitky. :-D A aj poisťovákov a iné užitočné fleky nebolo treba :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
@avantime Poisťováci boli aj za socializmu, ale chodili poisťovať a nie okrádať ľudí.
Odpovedať
@blackomt Hľadaj ďalej. Pidipozemok na ktorý ti bude liezť sused ak bude opravovať fasádu, je naprd. Daj fotku, neverím že má 15 metrov. Prízemie + 2 poschodia by mali tak 10 metrov.
Odpovedať
@polystyren Jasné boli poisťováci zabudol som dopísať, že ich nebolo toľko čo ich je dnes. :-)
Odpovedať
@avantime dnes poisťováci nepredávajú poistky, ale bankové sporenie, alebo nákup akcií na burze, samozrejme s mastným poplatkom, preto ich treba vždy poslať do riti
Odpovedať
@polystyren Tak tak...minule ma napadlo, aké by boli ceny bytov napr. v BA ak by neboli hypotéky, ktoré zvýšili ceny, ale nakupovalo by sa iba za hotové. A na tom sa nabaľujú banky, ktoré svoje zisky tučné, ako ja potom posielajú naše € za hranice SK. :-p
Odpovedať
@avantime V Bratislave je málo pozemkov, inak by si to ľudia poriešili sami a lacnejšie. Developer z BA nemá na vidieku šancu.
Odpovedať
@avantime Za hranice Sk idú snáď všetky €, preto je tu taká bieda, a na západe blahobyt.
Odpovedať
@polystyren Nechápem prečo sa tam pchá toľko ľudí do tej Blávy a potom nadávajú, aké sú tam drahé byty a ľudia musia mať dve práce, aby to všetko vládali splácať a nemajú čas na rodinu. Aj by si našli miesto v mieste bydliska, ale nebudú predsa bývať na zaostalom východe a zarábať menej. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@avantime :-D :-D :-D :-D suhlasim :-D tiez nechapem, preco sa sem tolko ludi hrnie a potom len nadavaju... ;-) nech zostanu doma, bude lepsie nam aj im... som trosku mimo temy... k veci, 500m2 pozemok je dostatocny, 15m sirka sa celkom da, ale ak je hned na hranici 15m vysoky dom, to je co? panelak? my mame 3 nadzemne podlazia a mame tak okolo 10m vysku...
Odpovedať
Miesto vyplácania sociálok alebo aktivačných príspevkov treba zriadiť štátne alebo obecné firmy, tam dať ľuďom pracovnú zmluvu a platiť za prácu. Nič by to štát nestálo navyše, vyprodukovalo by sa niečo užitočné, a ľudia by mali istotu.
Odpovedať
@polystyren Fico a spol., ale nechcú silný štát a širokú strednú vrstvu. Hlavne nech mecenáši SMERu sa majú dobre a dementi v dôchodkovom veku ho ešte podržia rovnako, ako svojho času Mečiara a potom už Robo bude v takej plnke, že mu bude stačiť kritizovať na opačnej strane... ;-( Vianočný príspevok pre dôchodcov schválili. =-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?