Menu Forum

Nevysporiadaná zastavaná plocha a nádvorie.

25. jún 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
adi1977
Registrovala sa 25. júna 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok.
fotoportrét
fotoportrét
adi1977
Registrovala sa 25. júna 2017 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok.
 Dobrý deň,
vlastním časť nádvoria o rozlohe 160 m štvorcových o čom som sa dozvedela len prednedávnom. Majitelka domu využíva už 15 rokov dvor, ktorý má 13 vlastníkov, medzi ktorými som aj ja. Majitelka nehnutelnosti ma telefonicky oslovila a poprosila ma, či by som jej neodpredala uvedenú moju čast pozemku a nakolko je to dost velka cast nou užívana, chce si dat uvedenu vec do poriadku.
Tuto skutočnost,že som vlastnička uvedenej časti pozemku nám potvrdila aj pracovníčka Obecného úradu v danej dedine, ktorá nám aj povedala,že na takýto odpredaj už nemusím žiadat služby geodeta.
S pani sme sa telefonicky skontaktovali a navrhli sme jej odpredaj za sumu,ktorá je v uvedenej oblasti aktuálna a potvrdili nám to aj na uvedenom úrade.
Pani, ktorá moju čast pozemku využíva, ako aj dalsich 12 menších častí od iných vlastnikov moju sumu neakceptovala a viac sa neozvala.
Zaujíma ma, akým spôsobom môžem príst k tomu, aby ma pani vyplatila za moju cast, vzhladom nato, ze dotycna chce nehnutelnost predat aj s nevysporiadaným domom.
Velmi by som Vás chcela poprosit o pomoc v tejto mojej veci a vopred Vám Ďakujem.
25. jún 2017 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatiaľ žiadna odpoveď.