Nechce niekto kúpiť pozemok na Záhorí?

Mám pozemok a neviem co sním...
Odpovedať
Kde presne a aky velky? :-)
Odpovedať
chcelo by to viac informacii... ;-)
Odpovedať
v obci Plavecký Peter, je to obec vzdialená od BA 50 km, od MA je to 20 km a od SE a TT je to 30 km. Pozemok je rovinatý o výmere 1124 m2, šírka pozemku je 13,75 m, v prípade záujmu sa dá dohodnúť šírka 23 m. Na pozemku je voda a elektika. Na pozemku sú zasadené rodiace ovocne stromy. Obec vydala aj predbežné stavebné povolenie na výstavbu domu. Obec Plavecký Peter je pamiatková rezervácia...má plnú infraštruktúru, v okolí sa nachádza Smolenický hrad, zrúcaniny hradu Kotlátko a Plavecký hrad., jaskyňa Driny, rekreačné zariadenie Tomky a Buková....Dobré autobusové spojenie, nakoľko je to hlavný ťah do Senice...K pozemku ponúkame na aj projekt Rd typu bungalov, jedná sa o 4-izbový bungalov menšej velkostnej kategorie. Cena pozemku je 18200 eura, pri rýchlom jednaní aj dohoda. Je možne pozemok splácať aj na splátky....bez navýšenia...tu je link na rodinný dom, ktorý ponúkame k tomu : http://malydomek.com/03reference.htmS... predbežné stavebné povolenie od obce. Obec plánuje výstavbu cesty, dotiahnutie plynu, plánovaná nová ulica. cena za pozemok je 18250 eur, v blízkosti je golfove ihrisko, rekreačná obnlasť Buková , tomky, zrucaniny hradov Korlátko a Plavecký hrad, Smolenický zámok a kopec iných pamiatok...Možnost platby aj na splátky bez navysenia ceny
Odpovedať
Plavecky Peter je nadherne miesto len je to trosku od ruky pre Blavaka. Takze skor je to miesto pre nejakeho cloveka z okolia Senice alebo miesto pre chatu ak je to niekde pri lese. Ale cena je super
Odpovedať
je to okraj dediny, a je tam pekne mám svokrovcov v Prievaloch, celé Záhorie je pekné
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?