Koľko stojí vymeranie pozemku 1000 m2?

Zobraz úvodný príspevok
kolko treba zaplatit geodetovi za vymeranie pozemku,lebo pozemok ktory by som mala kupit nie je nijako ohradeny oploteny..je to moja povinnost alebo predavajuceho zavolat geodeta a dat ho presne vymerat,vytičkovat
Odpovedať
1
2
:-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@katrin21 aj ty si pracovala v zahranici? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nein.... ale chodila som dost casto von, ale nepracovala som tam... to by bolo nadlho... :-D
Odpovedať
aha...inak sa tu da fajn pokecat nie len studovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej, to ano, len aby nas nezmazali, ze sme mimo temy :-D ale je to tvoja tema :)
Odpovedať
to mozu?????zmazat nas???
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
helou, pocujte, neviete niekto kolko by stal geometricky plan na kupeni pozemku od obce cca 35m2 ? je to jednotna suma ale 200 e? ci sa to nejako prepocitava,... zda sa mi smiesne zaplatit viac za plan ako za pozemok...
Odpovedať
@sracky Taky geometricky plán stojí cca 200-250EUR. Ked už idete odkupovat 35m2 tak si dajte zamerat aj ostatné stavby ak ich nemate na liste vlastnictva a budete mat aspoň všetko v poriadku za tú cenu. Podrobný cenník nájdete napr tu: http://www.gklv.sk/cennik-geodetickyc... S pozdravom: gklv.sk
Odpovedať
@gklv dakujem za odpoved, pozrem, porozmyslam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majkaa76 ahoj majkaa76, prosim ta, kto Vam robil to vymeranie? na nete mi dava cenu cca 2000 eur za vymer pozemku.. co je prilis velka palka na to, aby sme sa s tym morili - byvam v dome v Hainburgu, ktory ma styri byty, a kazdemu patri kus zahrady.. tato nie je rozparcelovana, tak nevieme celkom presne, komu co patri, a podla nakresu je to tak, ako spominali chlapci vyssie, len priblizna rozloha v m2.. dakujem vopred!!!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@malydom dobry den viete mi poradit dobreho geodeta na vytycenie pozemku v Terchovej ? Vdaka
Odpovedať
@terchova nepoznam tam veru nikoho
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?