Kde získať info - dotiahnutie sietí?

Ahojte, v skratke, jedna obec má naplánovanú novú štvrť. Pozemky sú rozparcelovane a určené na predaj. Co sa týka inžinierskych sietí, je na majiteloch aby sa dohodli a dali si ich dotiahnuť. Moja otázka znie, kto mi dá info o tom aké siete je tam potrebné dotiahnuť? Starosta? Vďaka.
Odpovedať
Jasné aj starosta, ale tak asi základné info, aké siete sú v obci vieš, či? Základ je elektrina, voda, ak má obec kanalizáciu tak aj tá. Plyn a optika je už na tebe, ak tam sú. Druhá vec je, ak to bude nejaká nová štvrť možno to bude riešiť obec, alebo sa na to budete skladať viacerí.
Odpovedať
Bolo mi povedané ze sa nato budú skladať majitelia pozemkov. Len by som potreboval info o tom, keďže môj pozemok by bol vedľa cesty a veľmi blízko k elektrine, či musím čakať na ostatných. Skúsim teda asi starostu.
Odpovedať
@numberone ak máš priamy prístup na pozemok, z obecnej cesty, alebo máš vlastný prístup, tak by sa to asi dalo. Ale naozaj tieto moje uvahy su len teoreticke, naozaj zajdi za nim a budes vediet na com si.
Odpovedať
@numberone tieto informacie by ti isto mal vediet poskytnu starosta! Ved ten musi vediet, ake siete ma v dedine!
Odpovedať
Profilova fotka
@numberone na úrade alebo priamo u starostu hľadaj tieto informácie.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?