Je tu niekto zo ZSDIS?

Hladam niekoho kto pracuje u zapadoslovenskej distribucky.dakujem
Odpovedať
.
Odpovedať
@michal_brezansky k čomu je ti to?má svoje podmienky ,platia pre každého rovnako
Odpovedať
@duzu dakujem za tvoj bezvyznamny komentar👍
Odpovedať
@michal_brezansky len si mi neodpovedal prečo ho chceš , ja som potreboval známeho na pridelenie sadzby, veľkosť Hl. ističa, pre známeho má vždy kapacitu , aj ked ti distribútor oznámi že nemá, všetke ostatné info máš na stránke
Odpovedať
Na otazky ohladne ochranneho pasma a mozno ako zmensit ochranne pasmo
Odpovedať
@michal_brezansky no to je zákon o energetike a nie zamestnanec Zsdis.
Odpovedať
To viem ale urcite sa to da nejako riesit a docital som sa nieco o izolacii vodicov alebo prekladke tesa dat do zeme ci nieco take je realizovatelne
Odpovedať
@michal_brezansky áno prekládka vedenia, izolácia vodičov, dá sa... Problém je kto to zaplatí, taka vec nie je jednoduchá a skôr ako na modrú strechu by som sa obrátil priamo na ZSDIS.
Odpovedať
@michal_brezansky Je to realne len ak mas vela casu a vela penazi. https://www.zsdis.sk/Uvod/Developeri/... Cas preto, ze ZDSID ma na kazdy jeden krok 30-60 dni, k tomu potrebujes projekt, UR, SP,....atd. Penazi preto, ze len blba prekladka jedneho stlpa vedenia o par metrov stoji cca 3000€.
Odpovedať
Hej viem ze je to na dlho ale skor ma zaujima samotna izolacia ako Prekladka. Keby nesla izolacia skusil by som dat vedenie do zeme a tym ze podla ceny by som sa rozhodol a predpoklad je ten ze by nas bolo viac na to
Odpovedať
neviem na co ti je -problem treba osobne riesit na distribucke -znamosti sa na 😉 😉 😉 😉
Odpovedať
@vrajmantak na to treba miestne známosti susedovi dávali izoláciu na VN vedenie, ináč pozemok nebude ako stavebný ak nedodržíš vzdialenosť
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?