Cierna Voda - Zrusenie linky 630

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim davam do pozornosti jednu peticiu ktora sa tyka hlavne obyvatelove CIernej vody - Vajnor a okolia. Jedna sa v nej ze nam chcu zrusit linku 630. Preto prosim ak mate tu moznost precitajte si a podpiste peticiu. http://www.chorvatskygrob.sk/peticia-...
Odpovedať
1
2
@skandy Len pár postrehov zo znenia petície: Obyvatelia Vajnor sú obyvateľmi Bratislavy, pre ktorých Dopravný podnik Bratislava musí zabezpečovať dostatočnú dopravnú obsluhu. Obyvatelia Chorvátskeho Grobu sú obyvateľmi BSK. Ide o búrlivo sa rozvíjajúcu obec, pre ktorú je dopravné spojenie s Bratislavou mimoriadne dôležité. Čiže kto má zabezpečovať komu dopravu?????
Odpovedať
lienka len pre poriadok,trvalý pobyt máme s manželkou od okamihu nasťahovania sa.
Odpovedať
a bude teda alebo nebude chodit ta 630 od piatka 1. 8. 2014 ?
Odpovedať
@katynka23 bude
Odpovedať
@lienka.7 Kludne moze zabezpecovat linky aj do tych dedin ktore spominas, nie som proti ;) Avsak neocakavam, ze by to mala robit ak by mala byt na tom stratova. Ako som pisal v poslednom prispevku po zorientovani sa v situacii.... ani ja neocakavam, ze by BA mala doplacat Chorvatskemu Grobu. No nic ak sa nebude dat inak budeme si musiet namiesto 630 najst alternativu.
Odpovedať
@lewis konečne niekto triezvo zmýšľajúci :-D :-D :-D :-D ako som napísala vyššie, ak má niekto na dopravu prispievať, tak je to BSK (píšu to aj v samotnej petícii), čiže nie nedávať na "nenažranú Bratislavu" ale na "vychcanú" VUC-ku, ktorá platiť nechce.
Odpovedať
Profilova fotka
@lewis práve preto to v tejto republike vyzerá tak, ako to vyzerá... Každý by robil iba to, na čom je ziskový. So stratou nepočíta ani v najhoršom prípade. Poisťovňa poistí len to, z čoho neplynie žiadne riziko, prípadne povinnosť plnenia. Dopravca bude voziť ľudí len tam, kde mu to naplní vrecko.. no pekne sme dopadli. :-p
Odpovedať
@jamk1 dopravca nechce doplacat,chce mat zisk,tak ako my vsetci, tiez nerobime zadara. Nech prispeje 1eurom mesacne kazda domacnost CHG,C.voda a bude na doplatok.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska nemôže každý podnikať len v tom, z čoho má zisk. Každý podnikateľ pri svojom podnikaní pracuje s komoditou, v ktorej je stratový. Musí byť šikovný a vzniknutú stratu si vykompenzovať niekde inde. Sú proste oblasti, ktoré stratové sú a budú. ale to neznamená, že sa na ne každý vykašle a nikto to robiť nebude.
Odpovedať
@jamk1 ale dopr.podnik ma gro zisku z tej prepravy, kde to ma akoze dobehnut, nacom? Jedine ak na poskytovani reklamy, na ktoru uz kdekto nema v dnesnej dobe. A nemas pravdu,zeby kazdy pracoval s niecim bez zisku,ci so stratou.
Odpovedať
celá táto debata začína skĺzavať do roviny platcov a neplatcov daní a nikto si neuvedomuje, že každý občan tohoto štátu má právo na plnohodnotné poskytovanie služieb ,za ktoré si platí zo svojich daní a navrch ešte pripláca, ako v tomto prípade za poskytnutú službu zaplatením cestovného,bez ohľadu na to či je z Bratislavy,Ch.Grobu ,z Jasnej pod Chopkom ,alebo Čiernej nad Tisou.Ak v rakúskych Alpách môžu každý deň voziť 3 deti z nejakého "thalu" a dokonca bezplatne ,do školy,tak prečo to nejde u nás?Roky počúvame reči o integrovanej doprave v BSK s využitím všetkých dopravných možností,t.z. vlaky, autobusy SAD,SLOVAK LINES,DPmB,tak sa tu teraz netvárme,že obyvatelia Ch.Grobu s tým nemajú nič spoločné.Absolútny súhlas s jamk1,nie na všetkom sa dá zarábať.Apropo,keď je už reč o podielových daniach,koľko občanov zamestnaných a bývajúcich v Bratislave a využívajúcich MHD, má aj trvalý pobyt v Bratislave? Veď to vidieť na veľké sviatky,koľko ich ostáva v Bratislave.Aj za tých platí Atlaska zo svojich daní? V každom prípade tu zlyháva systém,ktorý nie je schopný zabezpečiť občanovi plnohodnotné služby a stále sa oháňa rentabilitou a inými nezmyselnými argumentami.
Odpovedať
@jamk1 "práve preto to v tejto republike vyzerá tak, ako to vyzerá... Každý by robil iba to, na čom je ziskový. nemôže každý podnikať len v tom, z čoho má zisk. Každý podnikateľ pri svojom podnikaní pracuje s komoditou, v ktorej je stratový." Neprednášaš náhodou na ekonomickej univerzite? A čo tak si kúpiť mikrobus a prevážať ľudí ten kilometer z Čiernej vody do Vajnor ? Najlepšie zadarmo. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@fidzi1 Vôbec neprednášam na ekonomickej univerzite, ale mám za sebou takmer 24 rokov podnikania v Rakúsku. Tak mi o tom ešte poď trochu porozprávať. :-)
Odpovedať
ja len trochu matematiky, linka 630 má v pracovné dni 31 odchodov, cez voľné dni 19 odchodov CHG pripláca za úsek Vajnory - CHG (7,2 km) 1300 € mesačne, čiže 31 odchodov x 2 (tam a späť) x 7,2 km = 446,4 km cez pracovný deň, 19 x 2 x 7,2 = 273,6 km cez voľný deň, ak má mesiac 21 pracovných dní, tak 446,4 km x 21 dní = 9374,4 + ak má mesiac 10 voľných dní tak 273,6 km x 10 dní = 2736, spolu 12110,4 km mesačne 1300 € / 12 110,4 km = 0,11 €, čiže obec CHG si priláca 11 centov za kilometer, ak by obec platila tých 7000 €, čo tu niekto spomínal, tak by to vyšlo cca 58 centov na kilometer,
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?