Skúsenosti - svetlá laminátová podlaha Egger Santino

Profilova fotka
Zdravim 🙂 chcela by som sa spytat na laminatovu podlahu Egger santino svetly v dekore dlazby. Je vodeodolna, pojde do celeho domu okrem kupelne. Pribuzni ma odhovaraju, ze sa nezastavim pri upratovani. Mate s nou skusenosti? Mate ju niekto doma? Kombinovala by som ju s dverami v orieskovej farbe, steny budu biele. dakujem. Prikladam fotky
Odpovedať
Profilova fotka
alebo egger newburry svetly?
Odpovedať
pri takejto bledej je to riziko zakaždým bez ohľadu na značku, u nás by sme to asi neprežili s takouto podlahou, žena ma čierne vlasy a tie sú pomaly všade a na takejto podlahe by bolo všetko hneď vidieť, aj kopa vlasov 😉
Odpovedať
My mame v celom dome svetlu, takmer bielu plavacku s jemnou svetlosivou kresbou dreva aj vo vstupe do domu, v kupelniach cisto bielu dlazbu (pozri album). Ja som s tym spokojna, v predoslom dome sme mali tmavu podlahu , frekvencia upratovania sa nezmenila, zmenil sa pocit z priestoru, pri svetlej podlahe je to presvetlene, vzdusne, na pohlad cistejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze upratovat budes tak ci tak, je jedno aku budes mat podlahu podla mna. zenske oko vidi spinu na hocijakej podlahe 😄 ide o to , aby si to potom uz len dobre zladila. ak maju byt dvere v takom dekore ako mas na tej tretej fotke, mne osobne sa to moc nehodi, pre mna je to obrovsky kontrast. ale to je len moj nazor. isla by som do svetlejsej farby aby ti to ten priestor nezabilo. svetlou podlahou si priestor presvietis, zjemnis, opticky zvacsis, tmava farba robi presny opak. dalsia vec je zladit to s inymi dekormi v domacnosti, nabytok, kuchyna (pracovna doska) pripadne okna ak mas v dekore tiez. ono sa to nezda, ale je to celkom makacka pekne to zladit 🙂 ale naopak ak planujes biely nabytok, v tom pripade ten kontrast podlaha dvere by mohol byt. drzim palce pri vybere 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
alebo potom nabytok taky isty ako dvere 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@smajla27 to ze dvere som kupila zbrklo, foto v prilohe. Dom zladim dub sonoma, biela farba aj okna su biele plus tie orieskove dvere. To kazdej izby zakomponujem tu orieskovu farbu. Takze budu 3 farby dreva, ked pocitam aj podlahu egger newburry svetly
Odpovedať
Profilova fotka
tieto dvere
Odpovedať
Profilova fotka
@peonko mate to krasne zariadene 🙂 ta biela podlaha vyznie dokonale 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@dromitan este ze som blondina 🙂 dakujem za prispevok 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelahrab tie dvere su krasne, na tej foto vyzerali ovela tmavsie. K podlahe svetlej sa budu hodit, mozes zvolit bielu, kremovu. Ja osobne by som aj nabytok ladila do toho dekoru ako su dvere, myslim ze by to viac lahodilo oku. Ale to je vec vkusu. Posielam ti jeden clanok, mozno trosku pomoze. Tu otazku som tej pani kladla ja tak preto mam ten clanok po ruke 😁 https://slavkaramsova.sk/ako-kombinov...
Odpovedať
Profilova fotka
Na fb ma stranku pod nazvom Vitajte doma. Skus pokukat, mozno ti to v niecom ulahci zariadovanie 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@smajla27 dakujem, no mne sa prave tmavy nabytok nepaci :/ pozriem si clanok aj stranku dakujem 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@michaelahrab jasneee, kazdy ma iny vkus. Dolezite je aby sa to pacilo tebe a aby ste sa tam vy citili prijemne a hlavne doma 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@smajla27 zdravim 🙂 precitala som si clanok a dizajnerka odporuca zladit podlahu s nabytkom. Bola som dnes obzerat podlahu. Neviem si, ale vybrat medzi bielou a svetlou, vid obrazok. Nebude to fadne, ked vstupim do spalne a tam je vo farbe sonoma cela spalnova zostava a este aj podlaha? Jedine dvere budu inej farby a dekoracia vo farbe dveri
Odpovedať
Profilova fotka
@smajla27 prva a tretia podlaha prichadza do uvahy. Nabytok je vo farbe nocneho stolika. Dakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelahrab miska ahoj, ja by osobne volila tu prvu podlahu, ta podla mna asi najlepsie ladi s nabytkom. Fasne ti nebude urcite. Oredstav si ze v spalnu budes nat este koec inych veci, postelnu bielizen, nejake vankusiky. Farieb tam bude viaceeo. A cim menej tym lepsie. Myslim ze ked to zladis ako na tej prvej foto, bude to superm skus vyskusat nejaku vyzualizaciu, ale myslim ze to bude super. Dnws sme boli u znameho dona, mal dvere v inom dekore ako podlahu, k tomu kamenny obklad na stene, nabytok v inom dekore a kuchyna v inom dekore. Poviem ti ze to vyzeralo chaoticky. Pripadne vyskusaj taku vec, ako radi ta dizejnerka, vytlac si na papier nabytok, vytlac si dekor dveri, vytlac podlahu a dalsie vevi ktore asi vues ze budes mat v spalni. Vsetko si to vystrihni a prilep na jednu A4 a uvidis to tak nejak pokope a bude si to tvoj mozog lepsie predstavit. Ja myslim ze toto je skvela pomocka 😉 ked toto ona poradila v jednom videu tak som si povedala ze ty vole, toto ma mohlo napadnut tiez 😂
Odpovedať
Profilova fotka
@smajla27 dakujem pekne za rady, velmi ste mi pomohli 🙂 vyskusam 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@smajla27 a co ta kresba dreva na podlahe, nabytku aj na dverach? Nebude to vyzerat ako na chalupe? posielam foto, dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelahrab tykajme si, ved sme mladuchy 😂 podla mna ta kresba je fajn, aspon mne to oci nekole. Ale ja nie som odbornik, ani dizajner, ja som len taky laik 😁 teraz to riesime aj my tak preto sa o to zaujimam viac. My sme boli tiez dvere pozerat, pacil sa mi dub hrcaty. Ale kamos mi povedal ze nech na podlahu uz taku kresbu nehladam tak preto si myslim ze ta kresba bude fajn ked to takto budes mat. V akom ste stadiu na stavbe? Mas kupene iba dvere zatial? Najlepsie je keby si tie vzorky podlahy mohla prilozit doma k tym dveram, najlepsie priamo na dome lebo aj svetlo tam budete mat ine ako na predajni, zas ti to inak ukaze. Ale myslim ze tie dekory su takto v pohode, ze to bude pekne 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@smajla27 jasne mozeme si tykat 🙂. Aj ked nie si dizajner, mas dobre nazory a ulahcujes mi rozhodovanie. Celkovo mi tato stranka otvorila oci. Nerozmyslala som nad domom ako celkom, vyberala som nabytok, ktory sa mi pacil a hotovo. Vyzeralo by to hala bala 🙂. Prestavujeme dom po starych rodicoch. Teraz sa robi voda, odpad atd. Dvere su este len objednane, cakame na ne.
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelahrab viem presne co myslis. Takisto ked sme sa stahovali do bytu, ani mna nenapadlo riesit kombinacie nabytku, podlahy a podobne. Tiez az ked som sa dostala, sem tak som kukala ze co sa to tu pise 😂 no a uplne ma az tato dizajnerka dostala, chcela som ist na kurz ale bohuzial z rodicaku nenasetrim aj keby neviem co, mozno v buducnosti 😂 ale ked ste este len v takomto stadiu tak to mate cas popozerat, kombinovat. Urcite pockajte ked pridu dvere a potom az vyberat podlahu. Ech to mas nazivo doma, aby te to videli.
Odpovedať
Profilova fotka
@smajla27 dakujem, len to, ze je akcia na egger podlahy do konca februara 🙂 15 per dole. Inak by mi ich muz neschvalil :/ Nasla som si cez ich stranku vizualizacie. Ale neviem nakolko je to realne. Prikladam foto kombinacii 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelahrab no super, tu pekne vidis tie kontrasty. Aj ked ako pises, real bude trosku iny ale osobne si myslim ze ta biela podlaha a ta co vyzera ako ten nabytok tam pasuje asi najlepsie. Ta siva uz moc nie si myslim. Co myslis ty?
Odpovedať
@michaelahrab kde sú prosím tie akcie na egger? Akurát tiež vyberáme a idem do bielej takmer, rozhodujem sa medzi dub white od egger a krono dub aspen. Idem ladiť síce steny do trosku jemne béžovo hnedej ale môžem ti sem postnut inšpirácie na biele podlahy a k tomu zariadenie ktoré ma inšpirujú
Odpovedať
Ešte jedna
Odpovedať
Profilova fotka
@paulac93 v drevonaxe v Humennom. Priamo v predajni do konca februara 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@smajla27 ja dam ton v tone a basta. Nic tym nepokazim. Vezmem od eggeru aj pracovnu dosku so zastenou. Zatial som sa takto rozhodla 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@paulac93 aj ta svetla vyzera krasne :- 😬 😵‍💫
Odpovedať
@michaelahrab Tým ozaj nič nepokazíš, kontrasty niekedy nevyzerajú zle, ale treba mať pre ich kombináciu podľa mňa dosť cit a toto napríklad ide mimo mňa. Ja som rád, že v týchto veciach ma manželka formuje. Tlačí do vecí, aby sme nemali doma rôzne farby, odtiene 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@edberg presne, ani ja nemam cit pre dizajn. Vsetko sa neskor da ozivit dekoraciami 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?