Schody do pivnice (vonkajsie)

Zdravim Vas, na povodnych schodoch bola dlazba, cele popukane, preto som to rozbil. (na obrazku este tu dlazbu uplne dole vidno) Schody sa este zvysovali, kvoli terasa - vidite tam 3 rady DTciek Ako by ste navrhli aby som to vedel upravit, aby to vyzeralo normalne? Dlazba nie, aby to nesmykalo a to by som musel nejakeho majstra volat. Mna napadlo len aby som to proste vybetonoval, zalial vrstvou betonu, co si vyrobim aj doma sam vo furiku ... Nejake dosky by som si zohnal, zašaloval a postupne schod po schode zalieval (jeden schod, jeden den ...) Otazka c.2: dole doprava je vchod, tam ta stena je tiez ošarpaná ... ako by sa to dalo upravit? nejakou omietkou, alebo lepidlom len? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@atak77 Betón by som tam nedával-malý výškový rozdiel.Najskôr by som výšku schodou po poriadnom vyvapkovaní opravil nivelizačnou hmotou,alebo pancierová sieťka+lepidlo C2TE/viac vrstiev/.Nie 1 vrstva napr 1 cm tlstá.Prípadne poterový betón,ak bude vrstva aspoň 2 cm vysoká aspoň. Následne použil na schody 1cm veľkoformátovú dlažbu.Na steny sietku+lepidlo a povrchová úprava je už na tebe akú zvolíš.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?