Máte stromčekový vzor podlahy v kuchyni?

Dom sa nesie vo vidieckom štýle .Máme spojenú obývačku s kuchyňou len veľmi sa mi páči v obývačke stromčekovy vzor mam niekto stromčekov u vzor aj v kuchyňy ?Foto č.2 je z netu ale takýto bude pohľad do kuchyne z obývačky,má niekto takýto vzor ?
Odpovedať
Mame, je to super, dokonca v celom dome okrem kupelni, dlazba je marazzi neutral ako mas na prvej foto
Odpovedať
Teda konkretne mame tuto Dlažba Marazzi Treverkfusion 10x70 cm neutral
Odpovedať
@romanesdesign a ako máte ju aj v kuchyňy keby ste mi vedeli ukázať ?
Odpovedať
@romanesdesign aj mne sa páči natural je taká celistvá farba a neutrálna hlavne tak mám rada aj tehlu obklad spolu to bude super len kuchyňa chce to asi odvahu dať aj tam taký vzor
Odpovedať
@romanesdesign vyzerá brutálne dobre že je to dlažba no vyzerá to úplne ako drevo a to presne chcem
Odpovedať
Profilova fotka
Prave sme ju ulozili pozri si moj album maly dom s velkou zahradou
Odpovedať
@liviaz ahoj tak budeš mať spojenú kuchyňu z obývačkou tam bude tiež stromček
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@matka_komaromyova ano budem aj s jedalnou
Odpovedať
Profilova fotka
ono takto ulozena dlazba vyzera podla mna super v kazdej jednej miestnosti 😄
Odpovedať
@1renata101 tak je to klasika ktorá bude vždy pekná 🙂
Odpovedať
@duzu Preklep v mobile vám nič nehovorí .Som Slovenka po maďarsky ani F, teraz som si všimla že som vynechala písmenká ,ak nemáte nič k tejto téme tak ani nekomentujte ,ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@romanesdesign pekna praca, sikovny clovek to robil 🙂
Odpovedať
@moravsky to je fotka z internetu ,no chcem to takto ako je to na foto
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, tiez ideme instalovat laminatku alsafloor herringbone do kuchyne aj obyvacky. Je to najvyssia zatazova trieda aj vodeodolna, z predajne ma ubezpecili ze moze ist pod linku aj na elektricke podlahove kurenie ak je zaliate (nie folie).
Odpovedať
@matka_komaromyova len v tom príspevku je preklep takmer v každom druhom slove a i či Y je úplne inde
Odpovedať
@duzu kašlite na to a riešte dôležitejšie veci ako moju gramatiku, ďakujem
Odpovedať
@natalia_bereznakova_kitova laminát na podlahové kúrenie? Tak najlepší vodič tepla čo som počula je keramika,kameň a mala by byť dlažba celistvá ,čo najmenej spár .Tak aby potom kúrenie fungovalo na 100% ja radšej dám čo má byť lebo to nieje lacná záležitosť a aby to aj veľ nežralo elektriky .
Odpovedať
@matka_komaromyova Mame drevene parkety takto ulozeny v celem dome a vypada to super. Mozna trochu nerozumim v cem by mel byt problem mit takovy vzor v kuchyni. Rozhodne bych se nesnazil v jedne mistosti kombinovar vice vzoru pokladky a pokud se vam libi (me taky) tak nevidim duvod proc ne…
Odpovedať
@raziel628 kuchyňa + obývačka a jedáleň ,som zvyknutá že je to podlaha skôr do obývačky ,majú svokrovci v izbách, tam sa mi veľmi páči ale do kuchyni je to taká odvaha pre mňa ,Niečo čo nikto z rodiny ani známi nemajú žeby som to tam videla
Odpovedať
@matka_komaromyova podlahu môžeš dať akúkoľvek , žiadna nežerie viac energie, prejaví sa to len oneskorením prechodu tepla, ked sa nekúri je dlažba najstudenšia, drevo najteplejšie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?