Liaty cementový poter

Zdravím rad by som sa opytal či ste si niekto dával liaty cementový poter a viete odporučiť firmu v okoli Bratislavy a povedať aj cenu ??? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň teraz sme liali cementový liaty poter Profi Baustoffe E225 v PB. Cena vychádza cca 19-20eur m2 pri 5cm hrúbke. Môže ísť aj do vlhkých priestorov, nevadí mu prípadné vytopenie a dlhšie vydrží nahriaty od podlahovky ako anhydrid.
Odpovedať
@jan_kuchar Cementový poter sa neleje.
Odpovedať
@ruren predtym nez nieco napises tak si over fakty
Odpovedať
@jan_kuchar dakujem
Odpovedať
@jozefsv Fakt je, že polosuchú zmes štrku 0-4, cementu a malého množstva vody asi ťažko budeš liať. Ty si asi tzv. cementový poter nevidel ani z rýchlika. Zato, že na miesto uloženia sa dopravuje hrubou hadicou, to ešte neznamená že sa leje.
Odpovedať
@ruren existuje aj liaty cementovy poter nie len suchý 😊 liaty je samozrejme aj o dosť drahší. Ujo Google povie viac...
Odpovedať
@ruren omg! Skus si precitat 3 slova ktore tvoria nazov temy. Ak sa v tom mnozstve stratis, sustred sa viac na slovo 'liaty'. Ak stale nic, daj si to do googla.
Odpovedať
@ruren Ja ti nevim ale takovej Cemflow, Cemlevel mi rozhodne neprijdou jako polosucha smes. Rozliv ma temer stejny jako anhydrit. Predpokladam ze puvodni tazatel mel namysli toto nez polosuche/suche smesi. Vice informaci + foto: https://www.lite-smesi.cz/cemflow.html
Odpovedať
@ruren nerob tu zo seba blbca ako vzdy
Odpovedať
@jozefsv Ja za to nemôžem že ty ho zo seba nemôžeš robiť. To by bola už len robota navyše.
Odpovedať
Profilova fotka
@ruren Dobrý deň pozrite si na googli Profi Baustoffe E225 tento Liaty cementovy poter lejeme.Obali krásne podlahovku.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň, Chcem sa spýtať či je možne vyliať poter na ipu. Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@jan_kuchar odkiaľ ste?
Odpovedať
Dobrý deň, chcel by som oživiť túto tému. Viete o niekom, kto realizuje liate cementové potery v okolí Bratislavy? Má s tým niekto skúsenosti, čo sa týka kvalitou realizácie, či to nepraská alebo podobne. Lebo aj veľa "ľudí vo fachu" ,ani nevedia, že sa existuje vôbec taký poter, tak sa preto bojím, či majú dostatočné skúsenosti s realizáciou. Ďakujem za odpovede.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, posielam kontakt na nášho obchodného zástupcu pre Bratislavu, rád Vám poradí. Tomáš Kordula +421 915 997 252 tomas.kordula@kreisel.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@jan_kuchar chcel by som sa opýtať kto Vám robil cementový poter v PB? Panujeme teraz poter a práve zháňame niekoho. Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
Ahojte tiaz som z okolia PB viete o nejakej firme na realizaciu liateho cementoveho poteru? Ďakujem
Odpovedať
@romi94 kto Vám robil nakoniec poter?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?