Koľko vás vyšli schody?

Zobraz úvodný príspevok
hladam realizatora schodov v dome a zaujima ma , kolko take schody asi stoja...podelite sa so mnou o vase info? dik ;-) my mame schody cca v 5,5m dlzke, uplnu klasiku, cca 18schodov...
Odpovedať
@spapulka dobry den ak mate zaujem ja robim schody aj zabadlia za velmi slusnu cenu peter
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dnes som podpísala objednávku na bukové samonosné schody so zábradlím, 17 stupňov, raz lomené, s dreveným zábradlím na jednej strane, s montážou za 2500€.
Odpovedať
Co hovorite na cenu s dopravou a montazou (bez DPH) 6300 Eur za smrekove a 8300 za dubove samonosne schody do U, 15 schodov s nerezovym zabradlim a 1,5 m zabradlie na galerii? Je to nasa prva ponuka, ale mne sa to zda vela, ci?
Odpovedať
@admi prosim mozes mi dat kontakt na firmu co vam bude robit schody? My mame sice nerez zabradlie + galeriu, co je drahsie ako drevene zabradlie, ale aj tak sa mi to zda velmi vela. Dakujem.
Odpovedať
@maco skus zadat dopyt na 123dopyt.sk my sme tak dostali ponuky od 5500 do 1600€ ale mame schody rovne, s drevenym zabradlim + galeria
Odpovedať
dubove 17 stupnov bez zabradlia 1700 e
Odpovedať
Nasa druha ponuka - bukove za 6600.
Odpovedať
Ja viem, ze su mozno trochu zlozitejsie, ale taketo sumy?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@macka221 ahoj chcel by som sa spytat ci este robi tvoj priatel drevene schody.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @palo00 hej hej este robi :-)
Odpovedať
ktoré schody preferujete? samonosné alebo betonové a na nich drevo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Jednoznačne samonosné.V dokonalom prevedení jedinečný dizajnový prvok v interieri.
Odpovedať
samonosne na mna vzdy posobili nebezpecne,ale je pravda ze su to stylovky.Ja preferujem beton-drevo @pancake
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
nejaké cenové ponuky na schody?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Cauko, a mate niekto skusenost aj so sklenenymi schodmi? Prip. sklenene zabradlie v kombinaci s inymyi schodmi?
Odpovedať
@macka221 ahoj ahoj, venuje sa priatel este schodom? Chceli by sme drevene schody, okolie ZILINY, ozvi sa prosim. dakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@olpesc dobrý den hele si nechat urobiť samonosné shodi. koľko by nás to stalo 16 nášlapy zábradlí je to nová stavba tej práci je tam dost 15 dveře vestavné skříně podlaha je toho dost moja adresa simonpompa @seznam. cz práca je okres kežmarok
Odpovedať
@simona1355 Díky moc za odpoved, kazda rada sa ceni ;-)
Odpovedať
ja hlásim že sme nakoniec zohnali schody z masívu za 2300e. a už ich máme viac ako rok a proste ich milujem....:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kixo8 ahoj ano este sa venuje :-)
Odpovedať
@pancake kto ti ich robil? daj nejake fotky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
@macka221 ahoj, prosim Ta hladame nejakeho sikovneho majstra na zhotovenie samonosnych schodov do domu. Este sa tomu priatel venuje?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@pancake zdravim, aj mna by zaujimalo kto vam robil a nejake foto. Vdaka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?