Anhydrit dotaz

Ahojte, cca.5 dní dozadu nám na RD robili AP. Chcel by som sa vás spýtať/ poradiť v jednej izbe som našiel takéto akoby "praskliny". Myslíte si že to je normálne? Ďakujem za každú normálnu odpoveď. 🙂
Odpovedať
a ked to kusok zoskrabes, je to tam stale ? alebo je to len taka vodna mapa co sa vytvorila ... ale preco by to bolo iba v 1 izbe ...
Odpovedať
Aká je hrúbka poteru? Čo je podklad pod poterom? Je tam podlahové kúrenie zaliaté, púšťal si ho?
Odpovedať
Hrúbka poteru 5cm. Podlahové kúrenie ešte nie je spustené. Podklad je EPS 7cm +6cm.
Odpovedať
Musíte počkať, lebo ešte to musia prísť prebrúsiť a potom uvidíte čo sa ukáže. Lebo pri brusení sa sťahuje z povrchu to mlieko, čo sa pri schnuti vytvorilo. Ale tá firma to určite vie
Odpovedať
Profilova fotka
@pa66 nezbruseny slem z anhydridu, ziadna prasklina 🙂
Odpovedať
Okej diky za rady.
Odpovedať
@mgx tak tak, idealne prebehnut metlou a potom ked chcete dlazbu tak nechat zbrusit a ked nie, tak staci metla ...
Odpovedať
Ďakujem. Vyskúšam to s metlou ako to pôjde. Do ukladania dlažby ešte máme dosť času 😀
Odpovedať
Profilova fotka
@pa6 https://anhydrit-podlaha.cz/clanky/pe... co si ja pamatam, brusenie slemu po 5 dnoch bolo vzdy sucastou diela. Ale mozno je dnes ina doba.
Odpovedať
@mgx Spravil som to dnes s hrubou "cestárskou "metlou a išlo to fajn.
Odpovedať
@mgx Momentálne berú poterári za brúsenie 1m2 1.5€. Aspoň tak mi povedali. Vraj v cene poteru to neni.
Odpovedať
Profilova fotka
@pa66 tak potom pozicovna, bruska na beton stoji max 50e na den. 🙂.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?