Upevnenie schranky

Zdravim skusal niekto upevnovat schranku na takyto plot? : https://www.ekofence.sk/zvarany-panel... Napr schranka: https://www.klucka.sk/domove-schranky... Neexistuju na to nejake drziaky? Lebo jedine co ma napada tak to uchytit drotom ale moc to nechcem takto.
Odpovedať
Profilova fotka
Z uchytu na plotovy panel ponechas plastovy uchyt so skrutkou na ktoru uchytis s chranku v styroch rohoch.
Odpovedať
Profilova fotka
.
Odpovedať
@hviezdickakate dakujem, ale ako myslite do rohov? Vyvrtat nove diery? Schranka ma diery takto:
Odpovedať
Profilova fotka
Do tych dier na schranke ak budu sediet podla prutov na plotovom poli. Plastovy diel z uchytu navliect na prut v plotovom poli a s tou nerezovou skrutkou a matkou dotiahnut z vnutra schranky
Odpovedať
Profilova fotka
Priskrutkovat z vnutra matkou
Odpovedať
tiez sa priklanam s rovnakym nazorom tou matkou by to malo byt fajn.
Odpovedať
@crit Ja by som to upevnil jednoduchšie. Z AL plechu (2-3 mm) by som vyrezal obdĺžnik, o niečo väčší, ako sú rozmery dier v schránke. V plechu by som navŕtal otvory podľa schránky a schránku uchytil len samorezkami, prípadne v plechu by som narezal závity podľa metrickej skrutky, alebo jednoducho uchytil skrutkami a z druhej strany matkami. Z druhej strany môžeš dať poistné alebo klobúkové matice, aby to aj pekne vyzeralo. Ten plech by som prípadne nastriekal vo farbe plotu, aby to ladilo. Ak máš dosť veľký plech, tak by sa ten protikus dal vyrezať tak veľký, ako je schránka, potom by to lícovalo schránku aj z druhej strany.
Odpovedať
Profilova fotka
V mojej rade z vonkajsej strany vidiet original plastovy uchyt a polgulovu nerezovu skrutku, riesenie za 4 e za 5 minut upevnene ...
Odpovedať
Chrobak jednoduchsie to urcite neni.. 😄 Upevnil som to podla hviezdickakate a je to ok, akurat som musel dovrtat dve diery na schranke na matice a dotesnit to proti vode.
Odpovedať
Sa trapite, oprite ju o branu a vybavene 🙂 Nie zartujem, neviem ci sa to da nejako jednoduchsie, podla mna tou matkou z druhej strany, to by malo byt ok.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?