Mini plot pred tuje

Nemáte náhodu niekto niečo podobné? Alebo ste si vyrobili? Mame psa a ten ocurava tuje Nechcem elektrický ohradnik, mame deti tak... Vyrobiť? Kúpiť? Plastové sa dajú kúpiť ale kvalitu neviem.. Potrebujem tak okolo 40cm čisté výšky + zapich do zeme. Ďakujem. Dizajn len tak strelený. Kľudne aj rovné alebo niečo zaujímavé, nenásilne, neprehnane
Odpovedať
psa by som dozoroval-nevies ako deti a co vymyslia pri hre so psom a ten napriek kludnej povahe zautovci zabudni na gauc
Odpovedať
@vrajmantak si čítal nadpis?
Odpovedať
Neviem či toto pomôže. Podľa mňa v pohode prečura aj cez to. Akého veľkého/malého psa máte?
Odpovedať
@zuzcek1988 stredné plemeno. Tuje sú 40-45cm od toho budúceho plotika. Stredne plemeno - bigl/beagle
Odpovedať
@truly no neviem... Podľa mňa to preskočí aj preští. Pre bigla by 40 CM nemal byť žiadny problém. Možno by som mu tam radšej dala skaly, nech si značku je tie
Odpovedať
Chystám sa niečo také mu tam dat. Ono neprskoci lebo by skočil do tuje ak sa chápeme. A do výšky to neocika len od... Smerom dole
Odpovedať
@truly https://www.obi.sk/zahradne-ploty/lat... napríklad majú tam toho viac a za tú cenu sa ti to neoplatí doma robiť 🤗
Odpovedať
@audinak videl som to na živo je to tretotriedny odpad. Nulová kvalita, keby dali real fotku tak za to nedáš ani 0.5€/1km
Odpovedať
@truly a preco chcete elektricky ohradnik pre ovce ked mate psa. Pozrite si ako vunguje el. Ohradnik pre psa. A mas po probleme.
Odpovedať
@audinak a? Však to chces ako zábranu pre psa, ktorú budú obstiavat, zbytočne tam dávať niečo drahšie...
Odpovedať
@truly aj my máme plastový akože kvalita nič moc. Nejde to riadne zapichnut. Mame to kvôli menšiemu psíkovi, tak isto zvykne obsikavat. Mame to len tak aby to bolo a je kľud
Odpovedať
https://www.kinekus.sk/pletivo-middle... par kolikov a na to toto, ucel splni
Odpovedať
Článok sa načítava...
@palo18 lebo je to male až stredne plemeno a nechcem mu na krk vešať tu ťažkú ostaru.
Odpovedať
@zita19 neprešlo rodinným schválením hhhh.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?