Koľko by ste dali za túto bránu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, poprosim o radu, hlavne stolarov, ak tu nejakych mame. Objednali sme branku a branu u stolara, branka je hotova (na fotke), vyrobil nam aj rovnaku branu. Material sme nakomplet zaplatili dopredu, aj prace u nas sme priebezne platili, u seba v dielni robil len na brane. Za tu pracu chce 1700 e, co nam pripada dost. Brana je 5,5m dlha, 2m vysoka. co vy na to? Moze byt ta cena realna?
Odpovedať
1
2
@spee16dee súhlasím niečo som podobné robil.ale1700??
Odpovedať
@fernando ako suma ako taka mi pride vela. Ale neviem ci stolar len (zjednodusene) odrezal, zahranil a vypýtal 1700 alebo tam je ozaj daky sled operacii a technologickych procesov ktore to tak predrazili.
Odpovedať
@spee16dee keď rozumné pouvažujem ako by som ju robil ja keby som potreboval .tak tam nemôže byť toľko práce.
Odpovedať
@fernando ved ani nevieme ci je kridlova alebo posuvna. Ak ma 5,5m x 2m a je v celku tak ani len netusim ako to riesil..
Odpovedať
@spee16dee to je len práca v dielni keď počítam na hodinu nech ma 20€to vychádzala robil denne 10hodin to je 200€ na deň.za 5 dni ju musím aj spapkat 1000€
Odpovedať
Profilova fotka
@fernando asi nemáte meter, 5,5 m pri metrovom pracovnom priestore je 8x4 m to už treba halu, niekoľko ponkov, veľké sťahováky a nemôže to robiť sám. Pripomínate mi poviedku o Američanovi, čo našiel v Peru pletené košíčky zo šúpolia po 15 centov, ,( pokračovanie v svetovej literatúre ) Takže Vašich 50 hodín, 30 hodín pomocníka a ste presne na sume . Už len manipulácia pri nakladaní a prevoze zaberie čas. tam treba štyroch, ak to zdvihnú.
Odpovedať
@jan45 radšej koncim
Odpovedať
Profilova fotka
@fernando preboha, to nie, máte život pred sebou, potrebujete si len uvedomiť, že môžu byť aj iné názory ako Vaše. Ale je správne, ak svoje názory obhajujete.
Odpovedať
@jan45 názor je iné a skutočnosť ina
Odpovedať
@jan45 nie som z tých ktorý majú len svoj názor .vypočujem si rôzne názory. Len aj ten na druhej strane by to mal chápať.prajem pekný den
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?