Drevený plot svojpomocne - nápady a inšpirácie

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň. Chceli by sme drevený plot. Horizontálne uložené dosky. Máte nejaké inšpirácie, aké stĺpiky, uchytenie náter a podobne
Odpovedať
@ella99 Nadherny plot. Betonove stlpiky ste si dali robit na zakazku? My planujeme dat dosky s hrubkou 2.5. Pozerala som ponuky betonovych plotov, tak maju hrubku 4.5 cm. dakujem za odpoved.
Odpovedať
@anduluca ano betonove stlpiky aj podhrabove betonove dosky (do vysky 50 cm) nam robili zivnostnici ktorych sme si dojedali priamo u dodavatela, my sme uz dorobili drevene panely. Drevene dosticky mame ulozene sikmo v 45 stupnovom uhle , teda hrubka nejako asi nehra ziadnu rolu.
Odpovedať
@ella99 Dakujem. Aku sirku vnutornu maju vertikalne stlpiky? My by sme potrebovali pre dosky na hrubku 2.5 cm.
Odpovedať
My sme robili uplne jednoduchy plot zo sibirskeho smrekovca. Stlpiky muz navrtal do murika. Foto je z min roka, teraz ma drevo uz sivu patinu
Odpovedať
@anduluca my mame vraj 4 cm šírku dosky
Odpovedať
@kreola veľmi pekný plot
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 12 mesiacoch
@agentka017 dobry den, plot je krasny, chcem sa opytat, ci mate dosky ukladane priamo na seba alebo je tam nejaka spara, ktoru nie je na foto vidiet. Mam v plane realizovat taky plot len mi bolo povedane, ze by bolo dobre dat medzi dosky spary, aby sa nevyduvali a nepraskali. Dakujem za odpoved.
Odpovedať
Profilova fotka
@skolka_abrakadabra zdravicko su na sebe bez špár
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?