Menu Forum

Vyrezanie otvoru 90 x 200 do nosnej steny

19. aug 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
barbora84 (32 r.)
Registrovala sa 16. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
barbora84 (32 r.)
Registrovala sa 16. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Má 2 priateľov. Okres Bratislava.
 @patkooooo dobry den, mozem poprosit kontakt na daneho statika?
Dakujem!
28. jan o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nasuda23
Registroval sa 8. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 17 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
nasuda23
Registroval sa 8. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 17 príspevkov.
 @macinka333 a kolko vás vyšio stavebné povolnie?
28. jan o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
feri_10
Registrovala sa 8. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
feri_10
 Zdravim otazocka...mne otvor do nostnej steny statik povolil aj oficialne vypocital akurat som vynechal stavemny urad co by to mohlo znamenat ?? A otvor je uz hotovy aku to moze mat dohru?? Dakujem za info
8. aug o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petka456
Registrovala sa 25. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 417 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
petka456
Registrovala sa 25. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 417 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Žilina.
 @feri_10 To byvate v panelaku .Ak mate dobrych susedov a vas nenatru tak sa nic nedeje.Ved aj ked prerabas bytove jadro tak by si mal ohlasit ale ja som tiez murovala a nikoho som o to neinformovala. A viem ze to malo kto ohlasuje len sa netreba s tym moc chvalit lebo ludia su zavistlivy a zly.
8. aug o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
feri_10
fotoportrét
fotoportrét
feri_10
 Zdravim ja uz otvor mam aj statik mi to potvrdil aj oficialne podlozil akurat som to nikde nehlasil co by sa mohlo stat ak sa to dostane nekomu??
8. aug o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
srlinka
Registrovala sa 8. januára 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 170 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bytča.
fotoportrét
fotoportrét
srlinka
Registrovala sa 8. januára 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 170 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bytča.
 @feri_10 No nic.Jedine by vam mohli dat pokutu ale ta az taka hrozna neni.Nemusite sa bat a nikomu sa s tym az tak nechvalte ved dnes to viacej ludi tak robi.Na chalupe to je ine ked zacnete bez ohlasenia alebo stav povolenia stavat.Ale viem ze ked tu u nas chceli robyt otvor a mat kuchynu otvorenu s obyvackoutak to na bytovy pocnik hlasili.Ale ked mate od statika papier tak je dobre ze mate aspon nieco .Statik musi vediet ci to bola nosna alebo nenosna priecka a ze sa nenarusi statika domu.
8. aug o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fugas20
2
Registroval sa 15. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 357 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trebišov.
  • Už bývam v byte
    okres Trebišov
fotoportrét
fotoportrét
fugas20
2
Registroval sa 15. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 357 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Trebišov.
  • Už bývam v byte
    okres Trebišov
 My mame otvor v podlahe v starej tehlovnke.dreveny strop.statik papiere napisal no ba zlucenie bytou potrebujeme aj projekt nestaci zakreslenie schodou.takze schodi su a na katastri mame dve byty;)
8. aug o 22:13  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
feri_10
fotoportrét
fotoportrét
feri_10
 @petka456 mno setko je ok teda 😉
9. aug o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
feri_10
fotoportrét
fotoportrét
feri_10
 @srlinka dakujem za info 😉
9. aug o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pokino
Registroval sa 18. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
pokino
Registroval sa 18. augusta 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Bratislava.
 My sme rozsirovali povodne dvere tusim z 80cm na 150cm,
statik vymeral, zakreslil, medzi tym sme vybavili nadpolovicnu vacsinu susedov, nasledne dali ziadost na urad ktory to schvalil, dosli chlapi, vyrezali otvor, nasadili zelezne preklady a bolo hotovo, potom este dosla pani z uradu na kontrolu kde si to odfotila.
suma sumarum cely spas stal cca 1000e ale to sme este burali jednu priecku.
buracie prace + zeleza boli 700e.
19. aug o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to