Nevlozenie diletacnej pasky

Dobry den chcel by som sa opytat ohladom diletacnej pasky. Byvam v Panelakovom na 2 poschodi.Na chodbe v tvare pismena U sa sa odstranil stary betonovy poter a dal sa tam novy o max hrubke do 2 - 4 cm (ten poter bol urceny od minimalne jedneho cm ) a nato po zaschnuti nivelacna vrstva do max 1 cm cca 8 mm. Pri betonovom potere aj pri nivelacnej vrstve sa nedavala nikde diletacna paska. Po zaschnuti sa objavili drobne praskliny. Chcel by som sa opytat pri takychto rozmeroch chodby je to normalne ze sa nedava diletacna paska? Teplota tam velmi az tak nekolise kedze podomnou mam susedov. Treba tam zarezat dodatocne nejaku 1 mm sparu alebo to uz nechat tak ked si uz podlaha asi vytvorila diletaciu sama. Chceme dat nato plavajucu podlahu s podlozkou vela ludi mi hovorilo aby som to neriesil lebo vaha na podlahe sa rozlozi cez plavacku a podlozku.Nacrt len volnou rukou v mobile rozmery v metroch.Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
trhliny vznikli z nadmerného množstva voda, pre účel to nemá žiadne následky, na dilatácie sú to malé rozmery
Odpovedať
@jan45 takze to ze sa nedala na tu chodbu v tvare U nikde diletacna paska ale sa lialo od mura po mur je v pohode kludne mozem na to polozit plavajucu podlahu aj ked su tam tie praskliny?
Odpovedať
Profilova fotka
@mirec_sk praskliny sú od nadbytku vody, pod plávačkou je roznášacia vrstva, neohrozia ju.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?