Kuchynské dvierka Lunit

Dobrý deň, máte prosím skúsenosti s kuchynskými dvierkami značky Lunit? Sú porovnateľné napr. s Tracheou alebo Svet Dvierok? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pred x som ich pouzival ale to vsetky foliovane boli modrne a zle uz z vyroby sa odliepali. Dnes tvrdia ze sa neodliepaju ale ja som sa k foliovanym uz nevratil. Nechcem riesit reklamacie a na testovanie nemam priestor.
Odpovedať
Profilova fotka
@wolodymyr náhodou akrylátové dvierka od Lunit ste nevideli alebo nepoznáte niekoho kto s nimi robil? Neviete poradiť s kvalitou? Stolár, ktorého sme oslovili s nimi spolupracuje.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 nepoznam od lunitu akrylove ... spolupracukem so Svet dvierok.
Odpovedať
Profilova fotka
@wolodymyr ďakujem za info aj tak 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 ved odporuc stolarovi. Registruje sa online objedna online a caka. Pride zaplati navrta panty atd a montuje. Akrylove co ja davam su Senosan a su uzasnee ako zrkadlo.
Odpovedať
Profilova fotka
@wolodymyr no aj to je riešenie, budem s ním ešte komunikovať a pôjdem pozrieť vzorky... len laickým okom kvalitu neuvidím, tak zvažujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@nikiki29 neprehlupis to ti garantujem. No nech to nevyraba on lebo taku olepovacku nema aku maju v SD to mi mozes verit uz sme to skusali aj bielym lepidlom a nieje to ono.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?