Detské izby/spálňa

Zdravím, chcem sa opýtať keďže teraz je trendy mat všade bodove svetlá ako mate riešené osvetlenie vy v novostavbách v detských izbách a spálni a ci odporučate bodove svetlá alebo jeden luster v strede a žiarovku ktorá ma viac lumenov...ďakujem
Odpovedať
@gantree my mame bodove svetla aj v detskej. Zatial mame iba babo, ktore izbu nevyuziva, takze z praktickeho hladiska neviem dat viac info 🤔
Odpovedať
@gantree všade máme štvorcové bodovky 18*18cm. 18W. V izbách po 4 ks.
Odpovedať
@megdesign Môžem poprosiť foto tých bodoviek... Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
To podla mna zalezi na vas pre ake svietidla sa rozhodnete. Mam znameho ktory ma bodovky vsade a vyzera to dobre aj je to funkcne
Odpovedať
@gantree my mame tiez bodove svetla, lustre sa uz moc nenosia a pokial date vacsie bodove svetla, tak budete mat aj dost svetla.
Odpovedať
@smejooo27 mám v telefóne len z kuchyne.
Odpovedať
Profilova fotka
Bodove my napriklad sme do izieb ani neplanovali, len v obyvacke, inak spalna a detske vobec, tam som zastancom toho, ze jedno svetlo bohato staci a je to lepsie 🙂
Odpovedať
@gantree Do spálne sa dáva osvetlenie čítacie k posteli. Náladové osvetlenie pre pobyt počas choroby (alebo sexu). Osvetlenie šatníka/skrine. Luster nemusí byť, jedine ak je dekoračný a slúži na náladové osvetlenie. Bodovky sa môžu použiť ako náladové svetlo pri stene ďaleko od postele, aby ich niekto nezapol omylom keď spíte na chrbte a netrafil vás šľak. Do detskej sa dávajú bodovky, panely, stropničky, alebo iné silné osvetlenie do "hernej-pracovnej" časti, obyčajne je to pri okne a náladový lustrík pre chvíle oddychu a na poľudštenie-zútulnenie izby do spacej časti.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?