Sú lepšie ohýbané alebo ťahané parapety?

Profilova fotka
Dobry den, chcela by som sa opytat na vas nazor. Po 4 rokoch ideme konecne zateplit a dnes nas kamarat prekvapil tym ze nemame moc kvalitne parapety. Ide konkretne o ohybane parapety a umelohmotne koncovky. Viete mi povedat pripadne nejake vase skusenosti? Moze sa mi ohybat alebo nejak zle pracovat? nechcem za dva roky menit parapety kvoli usetreniu penazi.
Odpovedať
...sused bratranec dal ohybane,a nadava jak pohan!!...ze sa to kruti ako sa tomu zachce,ale teraz uz ani moc nie,ked si na to zvykol.Ja som dal z firmy Moderna Senec,tahane hlinikove s hli.koncovkami ,poomietkove,a paradne drzia,nekrutia sa ,a aj fasadnik co ich osadzal si to chvalil.To nieje az taka velka polozka,a ostanu tam osadwne,az kym nepojde dakto tu chalupu burat.
Odpovedať
@zarine co mate su horsie, jasne ze su lepsie tahane s hlinikovymi koncovkami ale zit sa da aj s vasimi
Odpovedať
Profilova fotka
toho sa presne bojim aby mi to nekrutilo tak si to budem musiet rozmysliet pretoze uz sme jedny zaplatili, skoda ze sme to nevedeli uz vtedy.
Odpovedať
Profilova fotka
Jednoznacne hlinikove 2mm hrube a s kovovymi koncovnami ... neolutujes.
Odpovedať
nooo, hlinikove su istotne lepsie. skoda, ze ste si to predtym nezistovali.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za príspevky už sme kúpili nové, ak chcete tak tie ohýbanie mám na predaj 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?