Prevŕtanie bezpečnostnej vložky.

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Máte niekto skúsenosť s prevŕtaním bezpečnostnej vložky (FABky)? Ide to tak jednoducho ako na videách alebo to sú len dáke lacné šmejdy? Zajtra by som sa má do toho pustiť tak som zvedavý čo ma čaká a či len neotupím pár vrtákov.
Odpovedať
Profilova fotka
@daralbajda @technik007 Páni, dnes len krátko, aby som nebola ako obohratá platňa v niektorých prípadoch - moje upozornenia nie sú nekonečné. 😉 Ďakujem za pochopenie. https://www.modrastrecha.sk/rules
Odpovedať
@dominik_bartos62 Tak teraz to už ostáva na flexu a budeš v cieli 😉 ...Obyčajným vrtákom to nešlo??? Škoda že nie si bližšie bol by som Ti s tým pomohol.. No ale pomôž si sám aj pán boh Ti pomôže... 😄 Niekedy to dá zabrať ale keď odrežeš už ten jazýček-západku do dverí tak máš vyhraté... 🤔
Odpovedať
@dominik_bartos62 Daj foto ako si zvíťazil... 😉
Odpovedať
@technik007 Obyčajný som ani neskúšal lebo som mal nový kobaltový a z obyčajných som nevedel ktoré sú tupé a ktoré ostré a nechcelo sa mi skúšať. Podľa mňa by išlo aj obyčajným. Možno na tých kolickoch by trochu horšie išlo. Dnes som nemal čas zajtra to asi skúsim ale možno až keď mi príde veľká flexa lebo mám len malú a neviem či tam dosiahne za stenu.
Odpovedať
@dominik_bartos62 Keď máš malú flexu /šikovnejšia/ ja som to robil tak že som dal dole ochr. kryt a väčší kotúč a v rukaviciach+okuliare opatrne odrezať!!! Keď sa dostaneš k tomu veľkou, tak potom ok...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?