Okná KAPIPLAST

Zdravím Vás všetkých, prosím kupoval niekto plastové alebo hliníkové okná od firmy Kapiplast Trstená? Aké máte skúsenosti s oknami ? Ponúkajú okná Gealan, vraj nemecký profil. Vďaka.
Odpovedať
ano máme od nich okna gelan s 9000 a sme velmi spokojný aj dvere vchodové na hliníkovom profile tá pani je strašne milá a vie aj velmi dobre poradit nás ku ním odporučali viacerí známi ktorý maju od nich okná a su spokojný ale za seba tiež možem odporučit prešli sme vela firiem ale jednoznačne kapiplast
Odpovedať
zdravim aj ja mozem len odporucit kupoval som hlinik.dvere, bezpecnostne okna,s dodanim tovaru aj so sluzbami maximalna spokojnost,
Odpovedať
@airam30 ked si vyberies okno, pytaj si detail osadenia priamo na tvoj dom v 2 rezoch na kazdy typ okna. Tuto firmu nepoznam ale pokial myslis vazne investiciu do okien pozri si www.slovenergookno.sk (zdruzenie/cech oknarov)
Odpovedať
Dakujem uz sme si tie okna u nich objednali neskor dam vediet ako sme spokojni.
Odpovedať
@airam30 pytaj si este dnes osadzovaci detail
Odpovedať
ahojte aj ja možem len a len doporučit tuto firmu máme od nich okná aj hliníkové dvere maximálna spokojnost asi jedna z najlepších firiem v Trstenej a hlavne aj ochota a prístup tá pani je fakt neskutočne milá a vie velmi dobre poradit máme viacerí v rodine od nich okná a doteraz sme nemali ani ja a ani ostatný žiaden problém ak možem poradit tak okná len od firmy Kapiplast :-) :-) :-)
Odpovedať
@kosmos zaregistrovany teraz s jedinym prispevkom, mohli ste si rovno dat meno Kosmos_z_Kapiplastu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ale zase mozno neklamal, ze ma okna od nich... ved komu namontujes, ak nie aj sebe :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?