Kupujete si žalúzie naraz s oknami ?

Profilova fotka
Ahojte chcem sa spýtať, či si kupujete žalúzie a napr aj sieťky proti hmyzu naraz s oknami od tej istej firmy - vyšlo vás to lacnejšie ? Alebo ste si kúpili najskôr okna a potom od inej firmy sieťky a žalúzie Ďakujem
Odpovedať
Nám dodala všetko jedna firma.
Odpovedať
@pauliganka väčšinou je výhodnejšie od jednej dáva množstevnú zľavu, a za prácu pri jednej ceste,naviac reklamácia ako celok, nemôžu sa vyhorávať na iného, no občas je niekde výhodnejšie ,pošli si žiadosť viacerým a najvýhodnejšieho vyberieš
Odpovedať
@pauliganka Je to úplne jedno. Môžeš kúpiť naraz s oknami, ak ti dajú dobrú cenu, alebo si kúpiš dodatočne. Keď sa nevieš rozhodnúť, hoď si mincou.
Odpovedať
To mas jedno si myslim, vsak ludia aj neskor, po case si davaju tienenie na okna. Ale ak sa vam to da vsetko naraz, tak by som to tak spravil, aspon pre ten pocit, ze budes mat o starost menej.
Odpovedať
Ja som nedaval uz len kvoli tomu aby sa to nespinilo a nenicilo. Ale tak vonkajsie ani neplanujem.
Odpovedať
@bertie akože hej, dá sa aj podľa tohto rozhodnúť, ale asi tak či tak by som sa riadil aj cenovými ponukami.
Odpovedať
Profilova fotka
@pauliganka to je jedno myslím, záleží od ceny, od dodania, my sme si dávali robiť jednej firme a bolo to bez starostí, chceli sme to čo najskôr, nemal som chuť niekoho ešte naháňať, porovnávať si ponuky a kadečo
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?