Farba kľučiek - tmavé alebo strieborné?

Profilova fotka
Ahojte, má niekto na tmavých/antracitových oknách tmavé kľučky? Alebo dávate len strieborné? Budem vám vďačná za akúkoľvek radu alebo foto 🙂
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Máme antracitová okna, ale kliky stříbrné se nám nelíbí, máme odstín titan, přijde nám, že není tak zářivý jako stříbrná ;-)
Odpovedať
ahoj. my máme bronzové a vyzerá to dobre. Pripájam fotku
Odpovedať
Profilova fotka
@qeszi_sk ok, dakujem za radu, nemohli by ste mi, prosim, poslat fotku, ked budete mat cas? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@en_em vyzera to dobre! taku moznost nam ani nedali, vdaka za tip 🙂
Odpovedať
@alexhor9 Dakujem 🙂 ja som ani nevedela aké budú, manžel vyberal. vyzerá to tak trošku luxusnejšie (neviem to inak popísať) 😄 určite odporúčam. Nám to však ladí aj k interiéru 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@alexhor9 Tady to jde trochu vidět. Na fotce vypadají jako stříbrné, ale nejsou tak zářivé. Doma to blejsknu z blízka. Jinak posílám obrázek, horní řada druhá třetí klika - titan a stříbrná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, dakujem za radu!! 🙂 je to naozaj krajsie
Odpovedať
@qeszi_sk by som ani nepovedal, ze to tak dobre bude vyzerat s tymi titanovymi kluckami. Super vyber 😎
Odpovedať
Profilova fotka
Mne osobne sa tie bronzove na tej antracitovej farbe velmi pacia 😉 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Tie titan maju dve kamosky k antracitovym oknam a mne sa to tiez najviac paci, lebo tak to spolu ladi, nekrici to, co ja teda kvitujem 🙂
Odpovedať
@en_em wow pekne to vyzera. nevedel som si to zo zaciatku predstavit ale foto pomohla 😉
Odpovedať
@alexhor9 tmave klucky sa asi ani nevyrabaju ale tie titanove vyzeraju velmi dobre 🙂 Do tych by som isla!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@halepka vyrabaju, videla som ich, lenze plastove. Oki dakujem za rady 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa tie strieborne pacia 😉 🙂
Odpovedať
@en_em Krásna fotka, pekné sú aj kľučky, aj kuchyňu máš fakt super 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
My máme strieborné,keď tak odfotím detailnejšie, lepšiu foto v mobile nemám
Odpovedať
Profilova fotka
@lenitta007 krasa! 🙂 dakujem!!
Odpovedať
Profilova fotka
jednoznačne strieborné
Odpovedať
jednoznačne tmavé
Odpovedať
Aké to mate okná? A farba je aká otázka pre všetkych 🙂 lebo my chceme bluevolution 92 a ponukajú nám antracit satin alebo grau aký je tam rozdiel?
Odpovedať
Profilova fotka
@eliko53 my sme dali tiez tento Salamander, chcela som Satin, ale potom sme zvolili tie strukturovanejsie, kvoli tomu, ze mame psa a predsa len ked sa nahodou poskriabe (co by sa aj tak nemalo, ale predsa len myslim dopredu), tak na strukturovanejsom povrchu to nebude tak vidno, ako na tom satine,
Odpovedať
@alexhor9 a pre aký profil ste sa rozhodli? Nám majú zajtra prísť zameriavať z ri-plastu a stále rozmyšlam či ísť do tej 92ky.
Odpovedať
Profilova fotka
@eliko53 pre BluEvolution 92. rozhodovali sme sa medzi viacerymi, aj Inouticom, ale tak salamander u nas vyhral. davate obojstranny antracit?
Odpovedať
Profilova fotka
My máme tiež Salamander, sme spokojní. Dali sme obojstranne antracit
Odpovedať
@alexhor9 áno chceme obojstranny , možete mi poslať nejake detaily rámu, ako to na tej 92ke ukáže? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
My máme titánové kľučky 🙂 nesvietia tak ako strieborné
Odpovedať
do tmavych by som nesiel, nieco ako bruseny hlinik by bolo podla mna fajn, alebo tie brondzove tie tiez vyzerali zaujimavo. strieborne ok, no to by som siel do matnej verzie
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
my by sme práveže chceli tmavé kľučky k antracitovým oknám...nemá niekto aj reálne doma? foto by pomohla...
Odpovedať
Profilova fotka
@katinkal aj my sme chceli, aj madlo na dvere ciernej farby, ale potom nas znami odhovorili, ze sa to casom odiera. Mali pravdu, mala som skúsenosť so zlatou hlinikovou kluckou a po rokoch katastrofa, doskriabane. Nakoniec sme dali hlinikove, ako vyššie radili a som spokojná 🙂
Odpovedať
@alexhor9 ja by som ich predsa len chcela vo farbe okien, ale videla som to tu iba v jednom albume, preto by som uvítala viac reálnych fotiek...ale vďaka za názor 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?