Chcemokna.sk alebo vvm trade skusenosti

Zobraz úvodný príspevok
zdravim, mate niekto skusenosti s firmou VVM Trade s.r.o. resp. ich web chcemokna.sk ? Pripadne s profilmy ,ktore pouzivaju?
Odpovedať
Profilova fotka
Všetci kto zaplatili za okná ich majú dodané!!! Vždy a nakoniec sú spokojný s cenou aj kvalitou!!! Každý jeden zákazník platí na účet a okná / dvere ma dodané!!! Co sa týka reklamácii za výrobu zodpovedá výrobca za co sa nám ospravedlnil a keďže dochádza k výpadku a meskaniu dodávateľov materiálu a taktiez meškaniu zapríčinemu pandemiou žiadame kompenzácie od výrobcu na čo je nám povedané ze dochádza k zdražovaniu profilov kovaní aj skiel a napriek tomu cena ostáva rovnaká!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Všetci kto zaplatili za okná ich majú dodané!!! Vždy a nakoniec sú spokojný s cenou aj kvalitou!!! Každý jeden zákazník platí na účet a okná / dvere ma dodané!!! Co sa týka reklamácii za výrobu zodpovedá výrobca za co sa nám ospravedlnil a keďže dochádza k výpadku a meskaniu dodávateľov materiálu a taktiez meškaniu zapríčinemu pandemiou žiadame kompenzácie od výrobcu na čo je nám povedané ze dochádza k zdražovaniu profilov kovaní aj skiel a napriek tomu cena ostáva rovnaká!!!
Odpovedať
Profilova fotka
3 zákazníci vrátane vás sú nespokojný s dodaním vyrobených okien a dveri! Opakujem 3 z 161 zákaziek za rok 2021! Opakujem všetci naši zákaznici majú dodané objednáne okná a dvere!!
Odpovedať
Profilova fotka
Nestalo sa ze by niekto zaplatil a nemal dodané!!
Odpovedať
Profilova fotka
Všetci kto zaplatili za okná ich majú dodané!!! Vždy a nakoniec sú spokojný s cenou aj kvalitou!!! Každý jeden zákazník platí na účet a okná / dvere ma dodané!!! Co sa týka reklamácii za výrobu zodpovedá výrobca za co sa nám ospravedlnil a keďže dochádza k výpadku a meskaniu dodávateľov materiálu a taktiez meškaniu zapríčinemu pandemiou žiadame kompenzácie od výrobcu na čo je nám povedané ze dochádza k zdražovaniu profilov kovaní aj skiel a napriek tomu cena ostáva rovnaká!!!
Odpovedať
@kvalitne_plastove_okna: Dobrý deň p. Václaviak. Ako vidím, všetku Vašu "obhajobu" ste vymazal, asi sa Vám ozvali ďalší nespokojní zákazníci 🙂 Keďže s nami nekomunikujete cez telefon, mail, odpíšte mi teda sem...... chceme od Vás, aby ste nám vrátil €, ako ste v e-mailovej komunikácii sľúbil, a aby sme už mali konečne od Vás kľud, lebo toľko nervov, stresov a času čo ste nám vy zobral....to nedokáže len tak hocikto. Ak sa sám neozvete....budeme Vám " skvelú reklamu" robiť naďalej. Pekný deň.
Odpovedať
My sme im dávali naceňovať okná a CP mali v TOP 3 z nášho výberu. Ešte sme sa však pevne nerozhodli pre dodávateľa...
Odpovedať
@martin_ba : cenu maju neporovnatelnu...preto sme aj my dotoho šli....ale to čo prišlo.....škoda slov...
Odpovedať
@kvalitne_plastove_okna : Pán Václaviak...tak Vám to len trošku pripomeniem: - pánovi, čo ste doviezol ZLÉ dvere.....otvarali sa do inej strany + svetlík iný, ako ste sa osobne aj písomne dohodli, - pani ktorej ste dodal všetky okna aj dvere v INEJ FARBE ako ste sa písomne dohodli, - pani ktorej ste doviezol iné okna, ako sa s Vami dohodla, ale spravila jednu chybu, nemala to písomne potvrdene, ale len ústne....a vyklašlal ste sa na nu, že keď to nemá písomne, tak ako by nič nemala..... a mohla by som ďalej pokračovať 🙂 ale keďže chcem bojovať za nás, a Vy ste ochotný komunikovať len tu, napíšte mi, kedy nám plánujete vrátiť €, ako sme sa písomne dohodli ( ak by bolo treba, viem priložiť aj e-mailovu komunikáciu ) a prosím Vás, neskopírujte opäť tu správu s tym akoze čislami zákaziek, lebo ste mi ani nevedel povedať, ktorá z nich je akože naša....a neopakujte sa dookola, kolko zakaziek ste vybavil k spokojnosti...my sme spokojný neboli, tak napíšte, kedy nám vrátite €. Kľudne nám môžete aj zavolať...neviem prečo sa bojíte a takto verejne sa strapnujete 🙂 Proste s nami začnite dáko KOMUNIKOVAT, alebo najjednoduchšie by bolo, keby ste nám poslali € na účet, s ktorého sme Vám € v auguste 2021 poslali my 🙂 čakám na vašu odpoveď 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Vráťte nám okná a vrátime Vám peniaze pekný deň Ja nebudem komunikovať s niekym kto mi v noci o 22 hod napíše nejaký nezmysel do sms potom vola potom sa pýtam kto je tam a ticho o 2 dní na to ze ešte sa rozprávame??
Odpovedať
@kvalitne_plastove_okna : ) 🙂 🙂 prosim??? tak na takuto komunikaciu by sme isto neklesli 🙂 to zas odtial potial.....sms sme Vám uz dáááááávno nepisali, len tak mimochodom 🙂 oki, tak takto prídem domov z prace, a spolu z manželom Vám zavoláme, či zvdvihnete, oki? som zvedava či zdvihnete 🙂 zatiaľ pekný den 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@kralitne_plastove_okna: Dobrý deň p. Václaviak, opäť sa pripomíname, ako som Vám vyššie poslala výpis hovorov, nezdvihol ste nám, a ani ste sa naspäť neozval, tak ako to teda bude? budete komunikovať aspoň tu? Navrhujeme Vám toto: ozvite sa nám vy, zavolajte manželovi a navrhnite ako sa ideme dohodnúť. Stojí Vám toto za zlú reklamu? ak áno, dám sem všetku našu mailovu komunikáciu, ako sme Vám v dobrej viere zaplatili € na účet, ako ste nám ťahal za nos, ako ste naťahoval termíny, ako ste sa vyhováral na poliakov, ako ste nám doviezol tie nepodarky, ako ste sľúbil vrátiť € naspäť... Ak sa manželovi ozvete, a dáko sa dohodneme, sľubujem, že toto všetko vymažem, a robte si svoje kšefty ďalej.....ak nie, budem pokračovať..... P.S: myslím si, že keď od každeho zoberiete € vopred, tak na naše "vyplatenie" určite máte........stojí Vám táto hanba a zlá reklama naozaj zato???? Pekný deň
Odpovedať
@kvalitne_plastove_okna: Dobry den p. Václaviak, stále ste sa neozval, tak trošku na osvieženie Vašej pamäti Vám posielam našu komunikaciu🙂 keď sa nechcete ozvať, a vyriešiť to s nami, tak nech to vidí čo najviac ľudí, aby sa nedali nachytať. Je to len a len na Vas🙂 Pekný deň 🙂
Odpovedať
Firma VVM Trade preklopena do novej firmy Aluplast-okna. Sk, komplet všetko skopírované zo stránky VVM Trade, dajte si pozor, je to ten istý pán Václaviak....
Odpovedať
Profilova fotka
@kvalitne_plastove_okna mne sa to stalo, ako je to mozne?
Odpovedať
Profilova fotka
Syn s nevestou si u pána Vaclaviaka objednali okná a dvere ešte v oktobri 2021 a doposial ich nedodal telefon neberie ,komunikuje len cez mail a stále sa vyhovára a mení termíny zobral od nich zálohu 4 800e .Tuto firmu nedoporučujeme a podnikáme právne kroky.
Odpovedať
Profilova fotka
@toto neni pravda klamete až tak sa práší,na vás len trestne oznamenia a kontroly poslať kolku firmu ste už založili?už sa volate alu plast len odrbávate ľudí vymámite zálohu konkretne 4 860e a na okná čákáme 6 mesiacov dodnes ani okná ani peniaze.telefon pán podnikateľ neráči ani zdvihnuť.nedajte sa odrbkať tymto pánom.kvalitne_plastove_okna
Odpovedať
Profilova fotka
@kvalitne_plastove_okna ale stalo sa ani okná ani peniaze
Odpovedať
@kvalitne_plastove_okna Hlúposť ako hrom. Že každý kto zaplatí má dodané. My okná nemáme dodané, dokonca po odstúpení od zmluvy nieste schopný nám vrátiť peniaze na účet, čo máme na to nárok, pretože vtedy si strany musia vrátiť všetko čo si dlžia. Vyhovárate sa na kovid a neviem na čo, že ich má výrobca. Keď niekto odstúpi od zmluvy tak si to platte zo svojho dobre, lebo vy ste obrdržal peniaze. Narobili ste nám škodu dosť vysokú. Musíme teraz platiť nové okná a dvere. Ešte tuto p. Václaviak poslal splátkový kalendár a že to bude platiť na splátky ???? Hahaha to je čo za podnikateľa keď nevie si dlhy čo má voči zákazníkom platiť. S ničím takým nesúhlasíme. VVm trade je jeho jedna firma a ešte má Aluplast okná - dvere na stránke oknapd dajte si pozor a nenechajte sa sumou oklamať radšej si kúpte drahšie, ale viete že to bude bez problémov. Teraz musíme riešiť veci a len problémy narobené.
Odpovedať
Ach len nervy ma človek nič iné. Komunikácia nula bodov, telefón by Vám nezdvihol len odkazovka a na maily tiež nevie odpísať. Ľudia nič nekupujte. Nám pol roka nevedel dodať okná a teraz nevie vrátiť ani peniaze. Len sa s ním naťahujeme. Taká firma na baterky. Nemá ani nato aby vrátil peniaze za nevyrobene zákazky, to kde sme ?? Ďalšia stránka pdokna.sk majú sídlo v Prievidzi, odkiaľ je aj Pán Vladimir Vaclaviak. Ak uvidíte jeho meno pri firme v obchodnom registri nekupuje nič. Kúpte inde drahšie, ale budete mať pokoj. Vrátte nám naše peniaze. Neboj sa len tak to nenecháme, budú vas prešetrovať ak nám nevrátite naše peniaze. Pokiaľ viem je nás dosť a nie sme jedini.
Odpovedať
@majkiki29 oknapd
Odpovedať
Čudujem sa ze vás je toľko oklamanych a pán ešte chodí po svojich 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
nesuhlasím s tým že všetci ktorý zaplatili majú okná dodané. My sme zaplatili v novembri 2021 zálohovú faktúru a doteraz nemáme ani okná ani peniaze. takže týmto oznamujem kompetentným že podávam trestné oznámenie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?