Akú výšku vchodových dverí na rodinnom dome máte?

akú výšku vchodových dverí na rodinnom dome máte? my máme v projekte výšku 2350 mm. Čo s tým? Zmenšiť otvor alebo pridať svetlík? Robia svetlíky aj firmy s bezpečnostnými dverami?
Odpovedať
V čom je problém? Zdajú sa Vám privysoké?
Odpovedať
myslim ze mame rovnako vysoky. teraz sme ale pridavali 20cm na spodok lebo sme nedali na vchod vrchny svetlik. cize vyska dverí by mala byt 2320 myslim. ale davali sme to koli podlahe
Odpovedať
to blacksr - áno, zdajú sa mi vysoké. to mima1 - nerozumiem, prečo kvôli podlahe?
Odpovedať
kedze mame len hrubu stavbu a cakame na okna a dvere tak sme potrebovali aby osadili dvere vyssie jak balkonove dvere tak vchodove koli tomu sme dali do dveri este 20cm vysku tehiel pretoze vyska podlahy ked sa urobi podlahovka bude 20cm spolu
Odpovedať
provozni No, ak dáte nadsvetlík, budú mať dvere viac rámu (čiže slabo izolujúce miesto). Teraz ide o to, či ste odkázaní na svetlo idúce z okienka nad dverami. Ak áno, dajte ho. Ak nie, tak nemusíte. V podstate Vám asi ani nemáme moc čo poradiť - je to len a len na Vás.
Odpovedať
mima1 - dík za odpoveď, teraz som to pochopila, takže teraz máš výšku dverí menej ako 2,32 m. Keď som to dobre pochopila.
Odpovedať
dnes boli merane a maju vysku ako pises. nebude hore svetlik iba na boku. budu asi trosku vyssie ako normal ale nemyslim ze budu dako zle.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?