Zaclona, zaves na velke francuzske okno

Ahojte viete mi poslat nejake inspiracie na francuzske okno. Budeme mat vonkajsie zaluzie, preto nechcem nejaky tmavy zaves, nejaku zaclonu alebo popripade ako ste to riesili vy ked mate vonkajsie zaluzie...okno ma cca do 5 m🙂dakujem
Odpovedať
My takto spokojnosť.
Odpovedať
@peeco ja by som závesy nechcela,načo?!ďalší lapač prachu,záclona to naopak zútulní.
Odpovedať
Profilova fotka
Nemame zaclony. Mame po stranach zaves, ktory "oblecie okno". Pokial nemate susedov o 3 m, je skoda kazit velky vyhlad do zahrady zaclonami.
Odpovedať
Profilova fotka
nedavaj ziadne 🙂 podla mna sa k tomu oknu ani moc nehodi, budete to musiet stale odhrnat ked pojdete von, budete mat spinave ruky, budete na terasu brat jedlo namoci sa vam to do toho, proste lepsie bude bez toho 🙂
Odpovedať
Tiez som toho nazoru, ze okna su same osebe krasne, takze najlepsie je nedat nic, ved mate exterierove zaluzie a to postacuje. Ale napr. u nas su velke otvorene priestory a tak kvoli tlmeniu zvukov treba nejake textilie, tak sme dali len dekorativne zavesy po stranach okna.
Odpovedať
Profilova fotka
pokial nemusis tak nedavaj, jedine ak by zaves, ze vecer na zatemnenie ale inak nie, nech vidis von, uplne iny pozitok budes mat z toho vyhladu 😉
Odpovedať
Profilova fotka
ked uz budete mat exterierove zaluzie, tak by som nedavala asi nic. na mna by tam toho bolo uz vela a zbytocne, kedze zaluzky ti spravia dost velke intimnco
Odpovedať
Profilova fotka
Nic, naco, pokial nie si na to nejako zatazena, tak nemusis, moja manzelka je 😄 Ta musi mat zaclony vsade, ale ja si to viem bez nich predstavit, aj ja viacej svetla potom, aj to je take otvorenejsie 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?