Vinyl - cena

Ahojte, prosim vas chcem sa opytat ci je suma 8000 € primerana za pokladku vinylu do celeho donu ( 115 m2 ) cena za m2 je 43 € , pokladka 640 € , listy 850€ , dokopy s dph 8100 €. Nechcem davat lacne materialy do domu ktore vymenim za 5 rokov. Zas nechcem ani zbytocne orehanat s cenami preto sa pytam na vas nazor. Dakujem za reakcie.
Odpovedať
pockat, to mi nejak nevychadza 😄
Odpovedať
@shadowmilan
Odpovedať
@chmelko55 suma za "pokladku vinylu" v tej cenovej ponuke je 768€ (640+DPH). Je v tom zahrnuté aj montáž líšt aj uloženie podložky, teda práca komplet? A či je to dobrá cena? Záleží od toho kde žiješ. Možno v BA povedia, že vynikajúca a v Stropkove, že draho.
Odpovedať
43€ za meter bez DPH?? Za tu cenu sa ta podlaha musi ulozit aj sama.
Odpovedať
@chmelko55 Cena je primeraná. Ja som kupoval vinyl podlahu pred 5 rokmi za 29€/m2, dnes tá istá stoji 52 €/m2: https://www.parkettstore.sk/shop/viny... Takže podlaha za 43 € je primeraná cena za dobrú podlahu. Pokládka ma stála vtedy 6 €/m2 vrátane líšt. Podložku máš lacnú, neviem, či je vhodná pod vinylovú podlahu. Keď máš podlahové kúrenie, tak ju určite nedávaj. Ak už to chceš mať poriadne, tak daj podložku, ktorá patrí pod vinylovú podlahu. Ja som dával Selitbloc - je tvrdšia, ako tá PVC podložka a dobre vedie teplo: https://www.hornbach.sk/shop/Izolacna...
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 spýtam sa skúseného.. Je podložka pod vinyl click potrebná? Máme teplovodné podlahové kúrenie, 11rokov vyzretý poter.
Odpovedať
povedal by som, ze cena je primerana, proste zalezi aj od lokality v ktorej zijes a samozrejme aj od firmy, no nejake prehnane sa mi to nevidi. vela tam spravi proste dph
Odpovedať
@zltalienka v Ba. V cebe je aj montaz list
Odpovedať
Dakujem za prispevky a reakcie😉
Odpovedať
Prisiel som videl som stacilo mi odchadzam 😂
Odpovedať
@jankazb Nie som odborník, lepšie bude spýtať sa nejakého predajcu. Ale podľa môjho názoru je lepšie, ak je tam podložka, hlavne, keď podklad nemáš úplne rovný. Lebo vinyl ti bude kopírovať povrch podkladu. Aj 1 mm kamienok, čo bude vytŕčať, sa časom na vinyle ukáže.
Odpovedať
Profilova fotka
@chrobak7 ďakujem, to ako argument je fajn. A vieš ako to je s predajcami... potrebuje predať 😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?