Umiestenie TV v obyvacke.

Zobraz úvodný príspevok
MOZNO TATO DISKUSIA POMOZE AJ NIEKOMU, KTO MA VELKU OBYVACKU A NEVIE UMIESTNIT TV obrazovku. Prosím Vás pekne o radu. Máme oddelenú kuchyňu (s jedálňou) od obývačky. Veľkosť obývačky 8,25 m x 3, 79 m nám vznikla zrušením priečky medzi pôvodnou obývačkou a hosťovskou. Výhľad máme z oboch terasových dverí do veľkej záhrady na sever. Máme už fixný krb (s komínom v kuchyni) a fixný komín medzi terasovými dverami (čo bude pre krb v zimnej záhrade)... Keďže sme miestnosť zväčšili, robí nám problém umiestniť TV, pôvodne bola umiestnená na zrušenej priečke. Ako by ste si to zariadili?
Odpovedať
1
2
@hrehusa dakujeme :-) tiež som nad tym v praci rozmýlal,ale veru ina moznost asi nieje...keby aj inde dame tv,sedacka nam nikde nebude pasovat...nevadi,ved vidime a do buducna,ked pojdu ceny dole,kupime este vacsiu uhlopriecku :-) teraz treba inde peniaze,kedze byvame v novom necely polrok a tato telka ma len rok :-)
Odpovedať
Až teraz som si všimla, že to administrátor nestiahol. Keďže sa mi nepodarilo to nahrať s fotkou. Tak ju teda prikladám, ak by ste sa ešte ozvali a dodatočne poradili, bolo by to fajn. :-)
Odpovedať
jediné čo by som odporučil, je nadávať televíziu naproti oknu.
Odpovedať
Dakujem oneman za radu. Ved prave, ale na tie bocne steny dat TV znamena odstup od obrayovky 8 m. A to je ten problem, to by musela byť 2 metrova, aby so bolo ok. Neviem si rady ako to spravit.
Odpovedať
Tu som to už raz riešila, len stále neviem čo je najlepšie. http://www.modrastrecha.sk/forum/obyv...
Odpovedať
@danculik007 riesila by som to pohovkami v priestore. na lavu stenu TV, a pohovku oproti nemu do priesotru doplnit kresielkami alwbo taburetmi. Ma to skoro 4 metre na sirku takze by som tam spravila "medialny"kutik - tzn TV, hracia konzola, nejaky ho-fi system ak mate... cokolvek. No a na druhom konci kde mas krb by som spravila "citaren". dala by som tam jedno kreslo - usiaka na citanie aj s podnozkou a nejaku mensiu sedacku oproti krbu... alebo atipicku ako vyraba Jech model Game New - je taka ze sa jej da menit "konfiguraica" prehodis opierky kde ich prave chces a mozes tym dosiahnut klasicky aj atipicky vzhlad. pozri si ju, susedia ju maju a maju tiez atypicky priestor a sedi tam ako na serbel ;-) vsetko by som volila moderne, taky skandinavsky styl, na nozickach a aby sa tym dalo hybat. aj konferencne stoliky a prirucne by som volila mensie a viac kusov - vzdusne na nozickach. vsetko v neutralnych farbach dodekorovane doplnkami v jemnych pastelovych farbach. Pozri obchod s nabytkom Wamal maju presne take veci.
Odpovedať
@arven86 Dakujem pekne, tak to je odborna inspiracia. :-) idem si to popozerat.
Odpovedať
Citam to po sebe a vidim, ze som to pisla velmi rychlo. Ospravedlnujem sa za vsetky preklepy a hrubky. :-|
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?