Sklo pod kachle

Profilova fotka
Ahojte, potrebovala by som na mieru sklo pod kachle, poznate niekoho kto ich robi? Ide hlavne o vyrez pre ext.privod vzduchu. Dakujem 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Mozno zalezi aj na tvare kachli, ale radsej hladaj sklo pred kachle, ako pod kachle. Nech ho mozes raz za cas vybrat a umyt pod nim. Ten co vam predal kachle nama v ponuke sklo pré ne?
Odpovedať
Prekvapivo by som skúsil zavolať do sklenárstva...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od adonathova:

Ahojte, potrebovala by som na mieru sklo pod kach…
@adonathova ked máš na kachle nemáš už na dlažbu?, sklo je tak na parádu ale nie na kúrenie
Odpovedať
Kazde "lepsie" sklenarstvo ti to spraví. Treba si doniest nacrt ako to chces a za par dni to mas hotove. Dolezite je ci to chcete pod kachle alebo okolo kachli. Ak pod, treba vediet hmotnosť kachlí, podla ktorej sa vyberie hrúbka skla, ktora moze byt od 4mm do 12mm. Riesil som ochranné sklo okolo krbovej vlozky davnejsie v BA, takze davat sem kontakty a cenu nema zmysel.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od duzu:

@adonathova ked máš na kachle nemáš už na dlažbu?…
@duzu to by me zajimalo proc by sklo melo byt na paradu a ne na topeni? navic sklo v prumeru vychazi na m2 cca 2x tolik nez dlazba. Navic kdyz se na to mysli pri realizaci da se udelat za rovno s podlahou... @adonathova nam to dodal prodejce kamen (1cm kalene sklo) ale staci obvolat sklenarstvi v okoli zda zvladnout dodat doporucuji aby bylo kalene. Jenom pozor kalene sklo se jiz neda formatovat nebo rezat po kaleni.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lenkito10:

Ahoj. Mozno zalezi aj na tvare kachli, ale radsej…
@lenkito10 no určite by som pod sklom umýval raz za čas. By mi muselo šibať. Máme sklo pod krbovymi kachlami a okolo skla original tesnenie. Nikdy sa tam nič nedostane. Žiadny bordel. https://www.hornbach.sk/p/silikonove-...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od megdesign:

@lenkito10 no určite by som pod sklom umýval raz …
@megdesign no, zatial co som videla tesnenie pod sklom, sa mi to nepacilo. Posli inspiraciu. Mame sklo na parketach, odsunuli sme ho asi po roku.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od duzu:

@adonathova ked máš na kachle nemáš už na dlažbu?…
@duzu pretoze sa mi to paci viac ako dlazba...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lenkito10:

@megdesign no, zatial co som videla tesnenie pod …
@lenkito10 veď som poslal link... https://www.gas-tm.sk/lienbacher-21.0...
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign nevynikne to z toho linku. Vyzera to hrozne, biely pas. Mame poloblukove sklo.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od adonathova:

Ahojte, potrebovala by som na mieru sklo pod kach…
@adonathova Ahoj. Ja som si dal vyrobiť (vyrezať na mieru) sklo pred krb v tvare "U". Akurát je vo výrobe a čakám. Bol som to objednať osobne vo firme IZOGLOBAL v Martine. Tam mi aj poradili. Ďalej všetko riešili mailovou komunikáciou - potvrdenie objednávky, záloha, potvrdenie technického nákresu, záväzná objednávka.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lenkito10:

@megdesign nevynikne to z toho linku. Vyzera to h…
@lenkito10 určite to nevyzerá hrozne. Žiadny biely pas, je to priesvitný silikón. Mám to doma. Mám štvorcové sklo. Poloblúkové sú náhrobné kamene...
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od lenkito10:

@megdesign nevynikne to z toho linku. Vyzera to h…
@lenkito10
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lenkito10:

@megdesign no, zatial co som videla tesnenie pod …
@lenkito10 my mame presne parkety a sklo pod kamny... jednoduse jsme si nechal vyrobit parkety snizene o tlousku skla. Podlahar si krasne pohral i se vzorem ze pod sklem jakoby probiha. Spoj je prekryt nizkou listou, jinak je podlaha zarovno se sklem.
Odpovedať
Profilova fotka
Kazdy mame svoje.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od adonathova:

Ahojte, potrebovala by som na mieru sklo pod kach…
@adonathova Nitra sklo ti narezu vybrusia akykolvek tvar aj v sialenych hrubkach.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od wolodymyr:

@adonathova Nitra sklo ti narezu vybrusia akykolv…
@wolodymyr dakujem velmi pekne 🫶
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?