Pomôžte mi prosím zariadiť obývačku

Prosím Vase napady, akekolvek. Poslem vam fotky a potom styl aky sa mi paci....ale kludne si necham aj poradit. Ide o to ze tam kde by mala byt telka je zaroven aj prechod a uzky priestor od steny po zarubnu.Tam velku obyvackovu stenu nemam sancu vtrepat, lebo bude vytrcat cez zarubnu z jednej strany a z druhej strany by sme nepresli kvoli L-kovemu gaucu. Takze tam asi len tv stolik na stenu mozno policku, ale pride mi to nuda na tu hlavnu stenu...este ma napadlo to ozivit kamennou dekoraciou ale mozno len cez stred ze nie celu stenu. A zvysok by som chcela tam kde je stol nejaky novy pisaci nad to asi policku nech je taky pracovny kutik oddeleny a na druhu stranu nejaku kniznicu vysoku ale nie len same police po spodok ale aby tam boli aj zasuvky ci nejake dvierka, nieco kombinovane a mozno komodu....a co nad gauc netusim...najlepsie by to vyzeralo asi s ciernym a bielym nabytkom, ale nechcela by som aby to posobilo prilis chladne tak by som to oteplila trosku aj drevom .. No lenze teraz netusim ako to nakombinovat, myslim nabytok a doplnky, na ktoru stranu aku farbu a aky konferencny stolik aby ladil och... A o zavesoch, koberci a vankusoch ani nehovorim.. Klasicke obyvackove steny su dost siroke teda by som ich nemohla pouzit na tu stenu kde je telka, takze asi len kuskovat a to je najtazsie... Ak mate napady prosim vase rady 🙂 Dakujem krasne 🙂
Odpovedať
cez mobil mi nechcelo nacitat fotky...takže tu su vsetky
Odpovedať
A tak nejak sa mi páčia farebne kombinacie...že otepliť to aj drevom..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Ta stena na tv je dost velka, nejake prahpolicky uzke vlavo, v strede zavesit tv, vpravo obraz, foto, nalepene hodiny, kamene cez stred hej, ozivia to. Mozno len ina farba, nie biela. Ak chces pokracovat polickami nad gauc, alebo len obraz. Neviem co myslis pod pojmom velka obyvackova stena, ale nemusi sa vsade pchat nabytok na vystavu hrncekov. Maly kusok nabytku vpravo od vstupu postaci. Pracovny roh ako tebe vyhovuje. Najdi kamienky, tapetu alebo farbu ktore by sa ti pacili + policky. Potom stolik a nabytok. Lister a zavesy k tomu doladis. Mozu byt aj farebne odlisne, vankuse rovnakej ltky ako zavesy, zelene, fialove, zlte.. inej farby, n'a spestrenie.
Odpovedať
Profilova fotka
Na tu stenu kde pojde telka by kludne mohol ist aj obklad ako drevo, to by to tak viac zutulnilo a len nejaku zavesnu uzku skrinku pod telku, nic nejako viac. A nejake dve biele policky nad telku a vybavene. Nad sedacku obraz. Podla mna sa da tato obyvacka urobit utulne.
Odpovedať
@katat2 a este nezabudnut na napisy Home, Family a Welcome. Az potom sa to povazuje za utulne.
Odpovedať
sedačku máš dispozične nevhodne otočenú... a tým si úplnte poprela dispozície miestnosti. Interiér obývačky si musíš vopred celý naplánovať, vyberať, rozkresliť a potom kupovať a zariaďovať. Skrátka: umiesila si si cesto a teraz potrebuješ mať dobre upečený koláč niekým iným.
Odpovedať
@bigjamajko zabudol si na dekel na ktorom je napisane tu byvame my...
Odpovedať
Tiez by som sa priklonila k drevenemu obkladu za telku, nejaku komodu pod tv. Nad tv popripade policky. Tam kde mas stol tam by som ja dala spravit knihovnu az po strom z toho dreva co obklad. Pridas kvety, vankuse a bude to super. Popripade daj jednoduchu bielu zaclonu a vankuse so zavesmi zlad v nejakej farbe co sa vam paci. 😁 A da sa to spravit utulne aj bez gycovych napisov 😂
Odpovedať
@danielkadandy tak ja si to tu velmi neviem predstavit ako ti vyssie radili ze urobit prekazkovu drahu. Ked das pod telku skrinku tak prve co ked vstupis do obyvacky ju budes musiet obist a potom zase naspat aby si sa vyhla gaucu. Takyto gauc by som zrusila a dala len rovny a prisunula ho ku stene. K nemi by som dala mensiu taburetku na vylozenie noh. Potom by som zvolila kreslo ktore by cez den mohlo byt zasunute medzi gauc a stol a vecer by sa vytiahlo viac do priestoru. Konferencny by som volila na styl skladacky, ze bezne nech je to len maly kus nabytoku ale vpripade navstevy by sa dal rozlozit. Telku by som dala na stenu a neviem ci by som k nej dala policky. Aspon ja by som mala pocit ze pri prechode do kuchyne by som do nich udierala. Na stenu by som dala mozno nejaku seriu obrazkou alebo max plastiku. Ale nedavala by som ani obklad na tu stenu. Na stenu bud tapetu alebo len tenku dosku napr zhora dole priblizne v sirke telky kde by sa za nou mohli skryt kable a dole to len pol elipsovou polickou alebo suflikom by som ukoncila co by sa dalo vyuzit na setobox. Max v hlbke 20 cm. Vsetko co polizis k stene je vpodstste v prechode. Ja by som zacala tak ze by som si zvolila dominantny prvok. U mna by to bola ta doska za telkou a potom vyraznejsie kreslo. Gauc uz by som dala neutralny. Ked tieto veci by som mala tak potom k nim by som dalej ladila. Kuchynu uz mas hotovu? Ako ju mas ladenu? Tiez taky vintage styl ako si pridala fotky? Ked to mas takto otvore tak by tie priestory mali spolu ladit.
Odpovedať
Profilova fotka
@bigjamajko 😄 😄 😬 Tak to zase az tak nie, ja som zasadne proti takym napisom a som rad, ze to moja zena berie do uvahy a take veci nekupuje.
Odpovedať
Profilova fotka
@danielkadandy toto som nasla na MS, hlbka 22cm besta ikea
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?