Obrazy do obývačky

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, zmodernizovala som si obývačku a chcela by som ju spestriť nejakým originálnym obrazom. Na internete som si našla obraz na stránke www.obraznastenu.sk a chcela by som sa opýtať či má niekto s touto stránkou skúsenosti. Je dodanie rýchle a obraz fakt taký ako na obrázku? Ďakujem :)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@stanica alebo iba ram ;-)
Odpovedať
@clus áno, to je výborná voľba, oveľa oveľa lepšia ako uvedené obrazy
Odpovedať
Profilova fotka
to vyzera naozaj zaujimavo :-p
Odpovedať
prosím vás , neviete náhodou odkiaľ je tento obraz ? ďakujem :-)
Odpovedať
@roth Je od Petra Stankoviča http://www.stankovic.sk/index1.html , na str.24
Odpovedať
@iva71 ďakujem veľmi pekne :-)
Odpovedať
Zaujimava diskusia.Gyc je gyc. A pekny obraz, myslim vkusny, nemusi byt otazkou penazi. Dovolim si tvrdit, ze aj za 1000 Kc sa da vydrazit, napr. na aukre, mily obrazok, ktory ulahodi dusi. Viem, ze kazdemu sa paci nieco ine, ale rozmnozovat gyc sa nepatri. Neobstoji argument, ze je pre nemajetnych, alebo, ze si ho trh ziada. Ludia, ktori nemaju vkus si tie svoje gyce, bohuzial, najdu. Presviedcat niekoho, co je skutocne pekne, sa neda. Ku vkusu sa da len vychovavat. Nechcem nikoho urazit. Zo skusenosti viem, ze s tym, co sa komu paci, clovek neurobi nic.
Odpovedať
Profilova fotka
Chcela by som sa opytat. Neviete, kde by sa dali zohnat nejake zaujimave velkorozmerne fotografie? Chcela by som nejaku kvalitnu fotografiu dat na stenu na schodisko. Stena ma do vysky az 3,5 m a na sirku 2 m a preto si "pyta" nejaky zaujimavy obraz, ci fotografiu.
Odpovedať
@janka279 S velkorozmernymi fotografiami ja osobne nemam dobru skusenost, nech su akokolvek dobre zaramovane po case sa zvlnia, staci minimum vlhkosti, teplotne vykyvy a mas to znehodnotene...
Odpovedať
Profilova fotka
@snowy66 dakujem za postreh. Toto ma nenapadlo. :(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Krásne obrazy ma aj Leonid Afremov, ma aj webovú stránku. Maľuje spachtlou a jeho obrazy ani nie su prehnane drahe.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@jessispa Môžeš pridať fotku, keď píšeš, že máš skúsenosť? 🙂
Odpovedať
@jessispa veeeľmi nenápadna reklama 😉
Odpovedať
Profilova fotka
My Vám vieme vyrobiť jedinečné drevené obrazy alebo deliace steny. Na fotke je obraz s rozmermy 500x500mm. Máme ich viacero typov. Max rozmer 2500x1250mm.
Odpovedať
Profilova fotka
@deltako toto je zaujimave, v ponuke su tie tri, co mate tu v profile zverejnene?
Odpovedať
Profilova fotka
@katat2 Nie, máme viac :) Postupne ich dávame do albumu
Odpovedať
Profilova fotka
@katat2 Toto sme spravili dnes
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?