Obrazy do obývačky

14. apr 2021430
  • @stanica  alebo iba ram 😉

• @clus  áno, to je výborná voľba, oveľa oveľa lepšia ako uvedené obrazy

• to vyzera naozaj zaujimavo 😛

• Sponzor fóra
  • prosím vás , neviete náhodou odkiaľ je tento obraz ? ďakujem 🙂

• @roth  Je od Petra Stankoviča http://www.stankovic.sk/index1.html , na str.24

• @iva71   ďakujem veľmi pekne 🙂

• Zaujimava diskusia.Gyc je gyc. A pekny obraz, myslim vkusny, nemusi byt otazkou penazi. Dovolim si tvrdit, ze aj za 1000 Kc
    sa da vydrazit, napr. na aukre, mily obrazok, ktory ulahodi dusi. Viem, ze kazdemu sa paci nieco ine, ale rozmnozovat gyc sa nepatri. Neobstoji argument, ze je pre nemajetnych, alebo, ze si ho trh ziada. Ludia, ktori nemaju vkus si tie svoje gyce, bohuzial, najdu. Presviedcat niekoho, co je skutocne pekne, sa neda. Ku vkusu sa da len vychovavat. Nechcem nikoho urazit.
    Zo skusenosti viem, ze s tym, co sa komu paci, clovek neurobi nic.

• Chcela by som sa opytat. Neviete, kde by sa dali zohnat nejake zaujimave velkorozmerne fotografie? Chcela by som nejaku kvalitnu fotografiu dat na stenu na schodisko. Stena ma do vysky az 3,5 m a na sirku 2 m a preto si "pyta" nejaky zaujimavy obraz, ci fotografiu.

• @janka279  S velkorozmernymi fotografiami ja osobne nemam dobru skusenost, nech su akokolvek dobre zaramovane po case sa zvlnia, staci minimum vlhkosti, teplotne vykyvy a mas to znehodnotene...

• @snowy66  dakujem za postreh. Toto ma nenapadlo. 😞

• Krásne obrazy ma aj Leonid Afremov, ma aj webovú stránku. Maľuje spachtlou a jeho obrazy ani nie su prehnane drahe.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @jessispa  Môžeš pridať fotku, keď píšeš, že máš skúsenosť? 🙂

• @jessispa  veeeľmi nenápadna reklama 😉

• Sponzor fóra
  • My Vám vieme vyrobiť jedinečné drevené obrazy alebo deliace steny. Na fotke je obraz s rozmermy 500x500mm. Máme ich viacero typov. Max rozmer 2500x1250mm.

• @deltako  toto je zaujimave, v ponuke su tie tri, co mate tu v profile zverejnene?

• @katat2  Nie, máme viac 🙂 Postupne ich dávame do albumu

• @katat2  Toto sme spravili dnes

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našich E-shopoch nájdete množstvo darčekov, bytové doplnky s jedinečným dizajnom, vázy, nástenné hodiny, kúpeľňové doplnky, kuchynské doplnky
    Obrazy, fototapety, šablóny, nálepky, rámiky, farby.
    www.decotrend.sk
    www.tapetymix.sk
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web a inšpirujte sa!
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov