Koberec farba

Profilova fotka
Krásny dobrý večer prajem, potrebovala by som poradiť, ako sa Vám pozdáva tento koberec? Pravdupovediac som čakala som svetlejsí odtieň, prípadne ak smiem poprosiť foto koberca svetlej, béžovej, prípadne krémovej farby ako inšpiráciu. Ďakujem za názor aj za Váš čas. Karolína
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, svetlejsi by tam nevynikol, iba ak by bol zamer mat vsetko bezove, zliate do seba. Vzor koberca je uz na preferencii kazdeho.
Odpovedať
keby tam das svetlejsi strati sa, takto pekne vynikne vzor a pritom to nebije do oci
Odpovedať
podla mna je ten koberec pekny, vsetko mas viac ako neutralne, ten koberec je nieco o co "opries oko". Ja by som sla aj do vyranejsieho, keby to bolo na mne
Odpovedať
mne sa velmi paci, nahodou je ten odtien super, lebo vsetko tam mate take blede a koberec tak krasne vynikol. odkial si ho prosim ta kupovala. podla mna mozes byt s nim v uplej pohode
Odpovedať
A preco chces svetlejsi? Ved ten na tej vase podlahe nevyznie dobre. Tento je fajn si myslim. Ako mne sa moc vzor nepaci ale tak kazdy ma iny vkus.
Odpovedať
preco chces svetlejsi? ved tento tam vyzera dobre
Odpovedať
@milusinka18 Z praktického hľadiska koberec aj tak po niekoľkých rokoch vyhodíš, lebo bude stále zafúľaný od všetkého možného - rozliate nápoje, popadané keksy a pod.
Odpovedať
Súhlasím s chrobakom, podľa mňa koberec je veľmi nepraktická vec, lebo sa naň všetko chytá a po niekoľkých rokoch aj tak hrozne vyzerá. A keď už musí byť koberec, tak isto nejaký takýto tmavší a nie bledý!
Odpovedať
osobne si mysli,, ze ma velmi dobru farbu. moc bledy by sa ti velmi rychlo zafulal a bolo by na nom fakt vsetko vidiet. tento sa ti tam este aj hodi, ked je takto tmavsi. vymyslas zbytocne
Odpovedať
@milusinka18 dobrý je, pokiaľ tam potrebuješ koberec, tak by som nechala tento tmavší
Odpovedať
Profilova fotka
@milusinka18 zaujimavy, z kade ho prosim ta mas?
Odpovedať
Profilova fotka
podľa mňa je ten koberec krásny
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@liliana6 bonami.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@44olina koberec je z bonami.sk avšak som ho vrátila, aj napriek pozitívnemu hodnoteniu všetkých ktorí reagovali na môj prispevok😊
Odpovedať
Profilova fotka
@burdorka ďakujem, no žiaľ som ho vrátila a objednala nový tak posielsm foto pre porovnanie 🤗
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkito10 @peky1984 @zita19 @44olina @murika @zrubo @burdorka veľmi krásne Vám ďakujem za Vaše názory, koberec som vrátila aj napriek Vašim pozitívnym ohlasom, a objednala nový a myslím, že môže byť🙂 A cenovo o polovicu lacnejší. Posielam foto 🤗 Prajem krásny zvyšok dňa🤩
Odpovedať
Profilova fotka
Nuz, tak tento vynikne ovela viac. Dolezite je ze sa ti paci.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?