Aká farba sedačky

Dobrý deň prosím Vás v akej farby mám kúpiť sedačku keďže mám horčicové zavesy,bledošedu podlahu ,nábytok sevilla bielo atrancitový,a steny bledošedé je to tu také bez farby ,zvažujem kúpiť smaragdovú veľkú sedačku len neviem či sa hodí z horčicivymi závesmi ďakujem za radu
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od adzyka:

Dobrý deň prosím Vás v akej farby mám kúpiť sedač…
@adzyka tmavosedu, čiernu Farbu "naháňať" doplnkami (vankúše, koberec, obrazy...)
Odpovedať
@blacksr ďakujem takže keď mám horcičove zavesy aj na okne aj na terasovych dverách tak môže kúpiť tmavošedu sedačku a vankúše dať horcicove ?koberec unas nie mame psíka
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od adzyka:

Dobrý deň prosím Vás v akej farby mám kúpiť sedač…
@adzyka pri tých farbách, ktoré si menovala - horčicová, sivá, by sol vlila neutrálnu farbu sedačky - teda svetlé tóny béžovej až pieskovej. Nič do žlta. Dobehneš to potom vankúšmi. Dôležité je , j aký máš koberec k tomu všetkému? Smaragdovú farbu by som ale nedávala určite. Menej je viac.
Odpovedať
@adzyka tak aby sa Vám to páčilo neexistuje jediná správna odpoveď
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od adzyka:

Dobrý deň prosím Vás v akej farby mám kúpiť sedač…
@adzyka zavesy, vankuse mozes kedykolvek zmenit. Vymenit sedacku nie je len take jednoduche, takze daj neutralnu farbu, ja by som dala sivu a vynkuse by som dala take, aby sa v nich aj horcicova objavila, nemusia byt jednofarebne horcicove, kludne aj vzorovane
Odpovedať
@jabadaba koberec žiadny nechcem mame psíka
Odpovedať
Profilova fotka
siva je podla taka, ze to je v pohode na kombinovanie. akurat ta horcicova, k tej aby si to dopasovala. len potom ak ti napadne menit zavesy alebo co, tak aby neostala sedacka taka, ze sa nebude hodit. dilema :D
Odpovedať
@chmelo202 áno aj to je pravda môžem si zamyslieť že chcem iné doplnky veru kúpim tmavosedy a dám tam okrasné vankuse
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od adzyka:

@chmelo202 áno aj to je pravda môžem si zamyslieť…
@adzyka moja rada ohladne estetiky padla na urodnu podu, sa deju zazraky 😀
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?