Svetla vyska v dome.

Profilova fotka
Zdravim vas. Chcel by som citat vase postrehy ku svetlej vyske stropu v dome. 2,45m bude postacovat? Ma niekto taku vysku? Je to v pohode? Dakujem za odpovede.
Odpovedať
@stanleykoooo V pohode je 2,65 Rozhodneš sa v obyvačke pre svetelnu rampu a potom čo? Mysliš, že 2,20 bude v pohode?
Odpovedať
Profilova fotka
@stanleykoooo je to malo ,,mozno do detskych izieb 12 m2 ok
Odpovedať
@stanleykoooo je to málo, hľadaj v témach, už párkrát sme sa tu pre výšku miestností hádali :-)
Odpovedať
@stanleykoooo Ked ides znizovat strop a inak sa neda tak prezijes aj s 2,45 , ale pokial to nieje nutne tak daj 2,6m . V malych izbach to nebude az take citelne ale cim vacsia izba tym viac je to viditelne. tu su k tomu nejake komenty a skusenosti ludi http://www.modrastrecha.sk/forum/proj...
Odpovedať
Profilova fotka
Mame v nocnej casti + kupelna a WC 2.40m a nie je to vobec take strasne, uplne to postacuje. Naopak v dennej mame 2.80m, tam sme si to vykompenzovali.
Odpovedať
No pre hobitov je to az moc ;) Standard pre zdravy pocit je 2.6m. Cim vyssie stropy, tym lepsi pocit.
Odpovedať
v bytovke mam 2.6 a myslel som ze mam 2.4 ze v baraku si dam vyssie :-) Supnem 13 radov a budem spokojny.
Odpovedať
@rkorba ja som dal 11 vrstiev + veniec dole a 10 vrstiev + veniec + 15 cm pomurnica na horne poschodie. Ked by som vedel to co viem dnes, tak by som dal 12 dole a 12 hore a teda by som dal jeden navyde dole a dva hore. Mozno by som dal dokonca hore 13 kvoli lepsim moznostiam zateplenia.
Odpovedať
@stanleykoooo plnohodnotne minimum da sapovedat 2,5m
Odpovedať
@ivantausk diky bohu ze mi uradnici stazuju zacatie stavby, lebo som informacne uplne inde ako pred rokom a preto viem i totok :-D Vsetko zle je na nieco dobre!
Odpovedať
@rkorba jop ;). Ked budem stavat dalsi dom (detom alebo nam (o.O)), tak je par veci, ktore budem robit inac a.na ktore si dam vacsi pozor ;)
Odpovedať
@stanleykoooo 2,60 m v podkrovných aj 2,40 m
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My mame 2,70m
Odpovedať
Profilova fotka
Na poschodi mame 2,4m. Popravde skoro ma kleplo, ked som to videla prvy krat, ale nedalo sa inak🙈Na prizemi mame 2,5m a clovek by neveril, kolko spravi 10cm😉Takze za mna vyssie ak sa da
Odpovedať
V norme min.výška je 2,4.to je všetko čo viem:)
Odpovedať
@ivantausk u nas podobne, povodne sme mali mat strop 2500, ale potom sme radsej pridali jeden rad a mame 2750, resp realne to zrejme bude tak 2700, kedze pocitam nieco na stropnu omietku a podlahova vrstva je 20..
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?