Popraskany porfix pri holodome

Zobraz úvodný príspevok
ahojte chcem sa spytat ci je problem pre obvodne mury ak je porfix 375mm pri vystavbe poskodenym..mam na mysli ze na stavbe ktoru chceme kupit som videl cca 15 tehak poskodenych mam na mysli ze roh je odstiepenz a podobne..mozno je to trapna otazka ale soory nie som stavbar a netusim...dakujem
Odpovedať
1
2
@stowasser dobry postreh z tych fotiek :). @pluvko Doplnam. Kedze celkova vyska aj s vencom menej ako 250 cm akekolvek seriozne zateplenie stropu a podlahy len velmi obtiazne. Okna podla vsetkeho nemaju osadene paronepriepustne pasky. Stastny kto preda, nestastny kto kupi.
Odpovedať
@pluvko hmm do ytonhu sa dobijes skrabkou a prevrtas dutch plochym vrtakom za 10 sekund, ale hej tiez sa mi paci viac klasika
Odpovedať
@pluvko klasicky murovany dom dokazes s prehladom postavit svojpomocne do jedneho roka. Na jar zacnes a na dalsiu jar byvas.
Odpovedať
@dominik_boksansky zial ja nemam na svojpomocnu stavbu free eura kedze mam peniaze uviaznute v hodnote bytu kde byvam a zvysok HU s tiez nemam absolutne znalosti stavbariny :(
Odpovedať
@sysell to hej ;) ale.ja.moc tej statike neverim....predsa len drevo. ziadny mur..vo mne evokuje proste nazor ze silnejsi vietor alebo vela snehu a dom ide do kytek..predsa ani drevodom nieje lacny spas...
Odpovedať
Tiez sa moc nevyznam ale to sa domy nestavaju podla projektov? Ved na kolaudaciu su take podmienky, ze som myslel, ze sa to ani neda bez komplexneho planu.
Odpovedať
Ten dom je dobry vrak. Aj ten bordel okolo domu je aj napriek stavbe vela...
Odpovedať
Profilova fotka
inak toto je riadne dziganska stavba................... , styl ako v nejakej osade.......... na toto neverim, ze boli vydane papiere... a ak ano, tak aj tak to nemoze byt skolaudovane......... ja neverim, ze vobec.. el. kable su potahane.., su.., len diery porobene......... lepsie je nemat dom a peniaze vo vacku, ako mat takuto sopu a uver na krku....., ani sa nebudes mat kde obesit, lebo stropy su nizke.......... :-(
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?