Bungalov do 105m2

Zobraz úvodný príspevok
Zdravím, chcel by som sa vás spýtať že či ste niekto nestavali bungalov do 105m2 a koľko približne stála hrubá stavba+základy. Ja si to predstavujem nejako takto(Obrázok). Chcel by som stavať z porobetónu šírka 370mm bez zateplenia ale ešte som nenašiel značku kvádrov ktorá by spĺňala pomer cena/kvalita. Prosím vás tích čo majú dom do 105m2 a z čoho ste stavali. Ďakujem
Odpovedať
1
2
@jozef323 na o riešiš takéto veci,úplne zbytočné... Dom podľa tvojho zadania v katalógu nenájdeš,takže tak či tak sa musíš obrátiť na projektanta architekta ktorý ti vypracuje projekt. Alebo aj na ňom chces ušetriť? Diskusiu som ani nečítal, ak ti už niekto radil to isté má pravdu . 🙂
Odpovedať
@zanettle aha. Ja plánujem všetko sám robiť okrem vody.
Odpovedať
@tomas1989 poviem mu nech to vypracuje tak ako to tam mám a vybavené
Odpovedať
@jozef323 preco len taky maly dom, to sa ti oplati aj vobec stavat??
Odpovedať
@packo01 tak budem tam len ja a auto takže si myslím že mi to v pohode stačí 😄
Odpovedať
planujes robit vsetko sam, ale nevies ze pri 550 tehle je 375mm sirka a 549mm hrubka tehly.. Ako vsetko sa da naucit a spravit, nasledne certifikat zriesit online. Ale na jedno si daj pozor.. ak mas nejaky rozpocet v hlave, ten taky- maximalne co do toho chces dat.. ano ten uplne ze max.. tak ten ti stacit nebude. Rataj tak 50-100% navyse.
Odpovedať
@jozef323 keď máte svoje auto tak rád, zaujímalo by ma ako plánujete mať zariadenú garáž? Má to byť klasická garáž ako ľudia poznajú, odkladací priestor na všetko možné, alebo to plánujete ako čistú izbu pre auto? Teda všetko zatriedené v boxoch a regáloch, čistota a poriadok? Ak áno, nechcete vizuálne prepojiť garáž a interiér, napríklad priečkou zo skla. Budete sedieť v obývačke a vidieť svoje auto. Od toho záleží aj vstup do domu, teraz to máte tak, že vstupujete priamo z garáže do kuchyne, to nie je dobré. Tiež chýba zádverie. Každému ho odporúčam, no voľba je vždy na danom človeku. Nakreslite si pôdorys aj s reálnymi hrúbkami stien.
Odpovedať
@halnas no bolo by to také pol na pol. Odkladacie priestory a čistota. O Tom presklenom som rozmýšľal ale to neviem ako by sa muselo prerobiť.
Odpovedať
@jozef323 co si uz stary mladenec alebo rodinu neplanujes??
Odpovedať
@jozef323 no to treba navrhnúť dom s ohľadom na dané okolnosti, požiadavky, pozemok, svetové strany, okolitú zástavbu a pod. Nie je jedno všeobecné riešenie.
Odpovedať
Podľa toho aké máš predstavy, tak ako za mňa by som byť na tvojom mieste istotne investoval do projektanta a dal si zaskresliť dom na mieru a hotovo
Odpovedať
@packo01 neplánujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jozef323 mam suseda co ma auto v obyvacke, cize nieje to az take neobvykle 🙂 zase nieje to bezne 🙂
Odpovedať
@romanc to akože ozaj? To si robíš ale srandu? Normálne auto? Ako nechápem, až nejaký taký pacient ozaj existuje, tak čo to musí byť za úchylku
Odpovedať
@fillo_kiko jj, fakt , La Ferrari 🙂 cena cca 1,4miliona dollarov nove , teraz je to aj double 🙂
Odpovedať
@romanc to musí byť krása 😎
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?