Umytie obkladov, dlazby po dokonceni

Ahojte, chcem sa opytat. Nedavno nam dokoncili kupelne- obklad, dlazby...no a majster mi to kazal umyt cistou vodou, tu hrubu spinu, ten povlak. Uz som to umyla asi 3x, ale na niektorych obkladackach ostal taky akoby bledy flak. Neviem s cim to mam dat dole, respektive ktory pripravok s chemiou je nato dobry. Dakujem 🙂 Prikladam foto: viem ze v obklade mame aj take flaky vyblednute, ale to nieje to, proste cistou vodou to neide.
Odpovedať
Profilova fotka
jar, trocha jary a bude to ok, ak to nemate uz moc zazrane v tom obklade potom treba nieco ine , silnejsie
Odpovedať
Ak dobre pamätám tak unas to umýval octom+voda
Odpovedať
ak by nic nepomahalo mam dobre skusenosti s https://www.denbraven.sk/produkt/extr... Zatial zislo s nimi vsetko, niektore extra zazrate veci som napenil obruskom a drhol kefou a nakoniec to vycistilo. Bacha ale na sparovacku, ta s tym ide tiez 🙂
Odpovedať
kysly roztok na umyvanie, ocot, octova voda alebo odstranovac cementovych povlakov. Len pozor na sparovacku, kyseliny rozpusta aj ju, takze drhnut len obklad, nie spary
Odpovedať
Ahojte u nás sa to zvyklo robiť jednak octovou vodou (samozrejme jemne octu nie 1:1) a nie špongiou ale starou záclonou, ešte ako malý chlapec som tomu nechápal ale išlo to pekne vyčistiť, okna od farby s tým išli parádne. Zrejme ta záclona je tak abrazívna že to pekne vyškarbká z toho povrchu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?