Smer pokladky dlazby

Poradte ako pri takomto rozmiestneni v dome pokladat dlazbu? V akom smere? Rozmer je 120x30 a 120x20. Dlazba bude vo vsetkych nakreslenych miestnostiach aj v chodbe
Odpovedať
Profilova fotka
Aká široká je chodba?
Odpovedať
a nebudete mat nejake dilatacne spary v kuchynoobyvacke? Lebo my mame, a aby to nevyzeralo divne, tak sme museli pokladat, na tvojom obrazku, "zhoda nadol" (a nie zlava doprava)
Odpovedať
@metele nie, dilatacne nebudu
Odpovedať
@rolandik 1,10 m
Odpovedať
Profilova fotka
@aknelka1232 Chodba je úzka a z každej dlaždice by si rezala keby išli naprieč chodbou. Na druhej strane sa chodba rozšíri. Zvážili by som aj diagonálne rozloženie. Skúste si to na papier rozkresliť v mierke, budete mať lepšiu predstavu aj o spotrebe. A nezabudnite, dvakrát meraj a raz rež.
Odpovedať
Profilova fotka
Dala by som určite takto.
Odpovedať
@sandria a v tom rohu ako?
Odpovedať
ešte máte takúto alternatívu pokladky do šikma. Dávali sme kompozit. Ku podivu odpadu sme čakali omnoho viac, no a samozrejme je to babračka. (Kuchyňa s obývačkou- dĺžka je 11,5m šírka 5m) diletačku sme nedávali ani pri prechode do chodby.
Odpovedať
.
Odpovedať
Profilova fotka
@aknelka1232 v ktorom rohu ? 🙂
Odpovedať
@sandria aha 🙂.. Myslela som ten roh kde sa lomi chodba
Odpovedať
Profilova fotka
@aknelka1232 stále v tom istom smere ukladať. Inak by to nevyzeralo dobre. Čiže tam kde sa lomi chodba aj smerom k vyklenku pokladať dlažbu zvisle.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@sandria toto pride aj mna asi tak najzhodnejsie riesenie no pri akomkolvek vzore sa ta chodba proste opticky zvacsi. tiez by som siel do toto takto
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?