Nazor na cenovu ponuku

Zdravím, dostali sme dnes cenovu ponuku na realizaciu kupelni, zaujimal by nas nazor, ze ci je to okey alebo ci sa Vam to zda predrazene nakolko uz sme tesne s rozpoctom a rozmyslame nad kazdym eurom... Jedna sa o dve kupelne komplet (10 a 4 m2) + dlazba do technickej (4m2) a na chodbu (3m2). "posielam CP na obklady dlažba a všetky ostatné súvisiace práce k tomu. /kupelka 1 +2 + technická+ chodba vstup/: OBKLADY a Dlažby spolu práce : 2672,-€ ak by išli lišty a nie jolly rohy -200€ práce ( v tom silikonovanie rohy, akrylovanie, šparovanie, jolly rohy 45 st na vodnej píle, sokle osadenie a rezanie) Prípravné práce : oprava vymurovanie geberity, osadenie žlaby , betonáž žlaby 2x, príprava podkladu stien a brúsenie,izolácie stien dve vrstvy, osadenie izolačné rohy spolu : 660€ Doprava na celok 50€ Materiál na práce buď napíšemš presne čo a dodáte si vy alebo môžeme aj všetko dodať, lepidlá,izolácie, pásy, špárovky,silikony a akryl, penetrácie hĺbkové atď..." Orientačne je to okolo 1100€ spolu cca ." Obklady su dokopy necelych 50m2 a dlazby asi 20m2 (velkost obkladaciek 60*30) takze to vychadza na nejakych 38€/m2 co sa mi zda dost... + tie pripravne prace a material to si neviem porovnat ci je to vela alebo malo... Ak sa moze vyjadrit niekto kto to robi alebo ma skusenost, nech vieme ci hladat inu firmu alebo je toto uz realna cena... Vdaka
Odpovedať
Vzdy je lepsie oslovit viac firiem a vies si to porovnat. Ty platis ty si vyberas. Ideal aj vidiet ich pracu. Aby si nedopadol potom tak ako tu boli prispevky.... vsetko zle a potom sa natahovat.
Odpovedať
Neznie to az tak zle, pokial si to nevies spravit sam. Jeden chlap to bude robit cely mesiac, pokial dodrzi technologicke prestavky a standardne vyhovorky po zacati prac a nedostaveni sa na stavbu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste aj u nás na https://www.rentuj.sk pozrieť ak zháňate iného, Denne nám tam pribúdajú rôzne práce a jednotlivci. Kategórií máme nekonečno a stále to rastie. Pekný deň.
Odpovedať
Ako ceny sú teraz aké sú a podľa mňa to zas nie je až tak moc horibilné. Ale nie je problém si dať predsa spraviť viacero ponúk
Odpovedať
Profilova fotka
Dali ste si robit cenovu ponuku aj niekomu inemu?
Odpovedať
Kupeľňa čo ma 4m2 tam je kopec dorezov na takej dlažbe/obklade. To neradí robia.. ak hej tak za vyšiu sumu. Malé kupeľňe sa obkaldajú drahšie, lebo všade samé dorezy a to spomaľuje.
Odpovedať
@dravenko za prace je to velmi dobra cena, ak je to dobrý majster tak ho berte... Dnes za pokladku obkladov a dlazieb tazko zozenies pod 30 €/m2 bez DPH.
Odpovedať
@marlo to je síce pravda, ale je taký nedostatok majstrov obkladačov, ktorý to naozaj vedia, že si rad že zoženieš jedného... A nie Ty si určuješ napriektomu že platíš, ale ten majster, pretože dobrý majster ma roboty koľko chce....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?