Odporúčate kúpiť byt alebo dom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte chcela by som poradiť! Momentálne žijeme u rodičov na dedine ktorá je 7km do mesta. Je to dedina kde nieje NIČ! (600 OBYVATEĽOV) Páru mladych rodín, žiadne ihrisko, škôlka, poriadny obchod proste jedno veľké nič. Mame tu pozemok ktorý sme dostali, jeden sme si ešte odkúpili a ešte jeden potrebujeme dokúpiť celkovo sme do toho pozemku už vrátili 6 tisíc a ešte asi 10 približne treba. Ale ja sa tu v tej dedine necítim šťastná mam male dieťa, muž pracuje v zahraničí kamošky mam v meste. Tu na dedine keď idem von kočíkovat nikoho nestretnem, páru žien tu je co mame rovnaké deti ale oni sú tu akoby vydáte tak nechcú sa tak príliš kamarátit je to také len sem tam občasné stretnutie hodinová prechádzka. Mňa to tu nebaví, muž túži po dome ja už po dome túžiť prestávam. Budem sama sedieť na terase s malým a pozerať do lesa a nudiť sa? Máme možnosť kúpiť v meste vzdialenom cca 30km krásny byt, veľký
Odpovedať
@chrobak7 kto ako.... @atletkas nuž, keď nie sú financie na linku a spotrebiče, tak asi ešte nemáte dosť financií na tento konkrétny dom. Nás vyšla linka aj so spotrebičmi asi toľko, koľko si zapýta realitka za predaj bytu v PO. Predaj pozemku - ďalšia provízia. Chcem tým povedať, že cena linky je pri dome už "bagateľ" v porovnaní s ostatnými položkami. Ak náhodou sa predá byt alebo pozemok o pár tisíc lacnejšie? Vyjde to finančne aj potom?
Odpovedať
@zltalienka počítam s tou spodnou hranicou ,pozemok je v lakrativnej dedine kde býva polovica Košíc,na mieste kde nieje veľa domov má všetky siete tak tu cenu môžem ťahať hore
Odpovedať
@zltalienka ináč to je super mať linku za 2 tisíc eur paráda
Odpovedať
@atletkas od nás chcel realiťák províziu 4% z predajnej ceny bytu, to vyjde viac ako 2000€. Veď napíš, kde máš ten pozemok...možno kúpim.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?