Má niekto skúsenosti s firmou New City Development (nadstavby Rumančekova, Ovručská, Cyprichová)?

Zobraz úvodný príspevok
Zvažujem kúpu bytu v nadstavbe Kyjevska. Stavebník New City Development s.r.o. (Peter Jedinák) by mala mať skúsenosti s nadstavbami Rumančekova, Ovručská a Cyprichová. Nebývate tam niekto, prípadne nemáte skúsenosti s touto firmou? Rad by som vedel ci su seriozny a ako prebiehali nadstavby.
Odpovedať
@otazkafoto vďaka za radu, ja som to už právnikovi poslala, uvidíme po sviatkoch, ale chcela som vedieť či už niekomu vyplatila firma peniaze pri odstúpení od zmluvy.
Odpovedať
@urbanresidence Mne firma vyplatila ked som odstupil, no ja som to mal poistene zmenkou na osobu pre istotu…ale ina firma ako hore uvedene..
Odpovedať
Dobrý deň, kúpili sme dvojizbak v roku 2020. Stavba sa síce naťahuje, ale pomaly sa na nej pracuje. Keď sme boli na poslednej obhliadke, tak byt bol už v štádiu holobyt, mal kompletné rozvody vody, kanalizácie, prípravu na klimatizáciu, hotové priečky. Podľa mojich informácií, ak sa zlepší počasie, začne sa robiť vonkajšia fasáda.
Odpovedať
@rs12 Dobrý deň. Máte, prosím, tiež informácie, v akom štádiu je schodisko a výťahy? Ďakujem.
Odpovedať
Podľa informácií od developera sa robí na schodoch, ale osobne som to nebol preveriť.
Odpovedať
Su tu pomerne podozrive prispevky od “rs12” a “buducivlastnik”, ktore boli zalozene v den, kedy pridali pozitivny komentar k tejto teme. Osobne tipujem, ze to pise sam Jedinak, aby pritiahol pripadnych zaujemcov o byty, ktore ma stale v ponuke za dnes uz sialene nizku cenu. Teda schema je mozno ta, ze vyberie peniaze (teraz uz okolo 90%), nieco malo za to postavi a nasledne ked kupujuci odstupi kvoli neplneniu terminov peniaze vrati, po tom ako sa najde dalsi, ktory bude ochotny zaplatit este vyssiu sumu. Mozno okolo roku 2030 to aj dokoncia 👌
Odpovedať
Profilova fotka
@grilmajster neviem sice, co su to za profily, ale ja som s Jedinakom volala a povedal mi, ze sa schody robia. Plus sme isli okolo stavby a bolo tam auto a pri bytovke navezene drevo
Odpovedať
@eva_kajsi_kolesarova Drzim palce, aby to bola pravda a dokoncilo sa cim skor.
Odpovedať
Vytvorila som uzavretú skupinu na FB, budem rada ak sa pridáte. Navrhnite mi do ss spôsob akým by ste boli ochotní dokázať, že ste klientom NCD, nech si to môžem overiť pred tým než vás pridám. https://fb.me/g/1K4nJpTVy/6q1eg67p
Odpovedať
@urbanresidence dobry den, ako sa viem dostat do danej skupiny? ked kliknem na link, nehodi ma to tam. Su nejake novinky ohladom dokoncovania?
Odpovedať
Dobry den @maros2 , tak skuste vyhladat 'Nadstavba Kyjevska ul., BA'. Ale nemam ziadne novinky, tiez by som rada vedela ako sa to hybe.
Odpovedať
Dakujem, nejak sa mi stale nedari najst. Pojdem to tam omrknut.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@urbanresidence 7.3 ked som siel okolo bol pred bytovkou autodomiesavac a pumpovali beton do nadstavby (zrejme na schodisko)
Odpovedať
@maros2 asi to nie je viditelne pokial vas nepozvem do skupiny. Ak chcete, poslite mi do spravy vase fb alias a ja vas pridam. Vdaka
Odpovedať
@urbanresidence na facebooku som nenasla ziadnu skupinu ani pod nadstavba ani kyjevska. Mozte mi prosim napisat do sukromnej spravy ako sa tam dotanem? Dakujem
Odpovedať
Ja som tiez skupinu na fcb nenasla. Poprosila som urbanresidence, aby ma do fcb skupiny pridala na zaklade mojho mena, ktore som jej poslala do ss. Teraz cakam na pridanie. Ako (buduci) vlastnik vitam takuto iniciativu.
Odpovedať
ja mam info, ze schodiska su hotove.
Odpovedať
Dnes večer, pred bytovkou dodávka plyn voda, kúrenie. Nevie niekto na čom sa robí?
Odpovedať
@rs12 Po dokončení schodiska sa okrem iného malo urobiť aj napojenie rozvodov kúrenia v bytoch na rozvody z domovej kotolne. Tipujem, že sa jedná o toto. Ale potvrdené to nemám.
Odpovedať
Dobry den, pridate aj mna do skupiny prosim? 🙂
Odpovedať
Dobry den, mozem poprosit o pridanie do skupiny? Vopred dakujem
Odpovedať
Dobry den, mozem aj ja poprosit o pridanie do skupiny? A nie, nie som p.Jedinak, ako tu niekto pisal 😄D
Odpovedať
Dnes mi pan Jedinak napisal ze ocakavane dokoncenie bude 12_2022...ako ste prosim riesili financovanie s bankou kedze nejde o developersky projekt? 🙂
Odpovedať
@zuzi_kopanicova my ocakavame dokoncenie uz od 12/2019. Tak som strasne zvedava.
Odpovedať
Ja bývam neďaleko, takže vidím, ako práce pokračujú. .. Pokračujú, ale pomaly. Už sú tam aspoň plastové okná, atď. boli tam v poslednom období domiešavače, tak hádam robili schodicko. Ide to, ale veľmi pomaly. Ak všetko pôjde ako má, tak možno ten 12/2022 je reálny, ale radšej si ešte urobte rezervu pol roka. Tiež čakám už od 2019. A ako je to s tou skupinou na FB? Vie ma tam niekto pridať?
Odpovedať
@urbanresidence viete ma pridaj do FB skupiny prosim? prave riesim zmluvu s panom Jedinakom tak by som sa chcel poradit
Odpovedať
Profilova fotka
posielam link na skupinu ; https://www.facebook.com/groups/32117...
Odpovedať
@marky_barky poslala som davnejsie ziadost o prijatie a stale ste ju nepotvrdili. Je vobec ta skupina aktivna. Vidim ze ma len 5 clenov
Odpovedať
Máme nejaké nové informácie ohladne stavby a pokracovania????
Odpovedať
Zdravím, Chcem sa vás ako budúcich vlastníkov opýtať: čakáte na byt? Odstúpili ste? Koľko vás tu je? Pošlite mi prosím, do súkromnej správy, kontakt na vás. Musíme sa spojiť pre nejaké konkrétmne kroky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?