Stavia niekto Bungalov 869?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Chcem sa spýtať, či sa nájde niekto, kto stavia tento domček: http://www.eurolineslovakia.sk/Active... ???
Odpovedať
1
2
Ahojte, mohol by mi niekto poslat fotecky 869??Chceli by sme zacat na jar stavat, len by sme chceli trosku tento domcek pomenit a radi by sme videli tento krasny domcek aj uz zrealizovany, tak ak by niekto mal dajake foto, budeme iba radi, ak poskytnte...dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
dobre den. Prosim vas mate niekto realizacny projekt na bungalov 869. potreboval by som nejake detaily. dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@majula Ahoj majula,rada by som sa spytala ci mate uz postaveny domcek,pripadne ako pokracuje stavba. My sice ideme stavat Bungalov 1175 z Euroline,co je vlastne prerobena 869. Chcela by som sa spytat nejake otazky,pripadne rady. Bolo by prosim mozne sa skontaktovat? Moj e-mail je : katarina.hrochova@gmail.com
Odpovedať
Profilova fotka
@happyhippo Ahoj Katka...máme domček postavený, už od novembra bývame...čakáme na lepšie počasie a ideme robiť fasádu a vonkajšie úpravy :-) napíšem ti na mail :-)
Odpovedať
@happyhippo @majula caute baby, my uz tento domcek mame tiez postaveny, byvame v nom necele tri mesiace, este nemame vnutri uplne vsetko tip top ale to su veci ktore pockaju. My mame otvorene stropy tak ako boli v projekte ale nieje nam vidno tramy, mame tam sadrokartony. Krasne to zvacsuje priestor a ten dom vyzera ovela vacsi ako v skutocnosti je. Nizke stropy sme dali len v kupelni a v zachode. Robili sme tam malicko uprav, akurat sme vlozili medzi kupelnu a spalnu satnik a v kupelni ten priestor za rohom co je tak tam sme si dali sprchovy kut a kotol a bojler sme dali na chodbu, tam este spravime roldory aby sme to cele zakryli. Inak sme s domcekom spokojni akurat co mi tam chyba je nejaka technicka miestnost. A spajzu by som nezrusila za nic na svete :)
Odpovedať
Ahoj Majula, prepac,ale akosik som sa nedostala skor k e-mailu pri tych mojich 2 drobcoch,no v kazdom pripade budem velmi rada,ak by si sa mi vedela ozvat na mailik,ako si napisala.Velka vdaka
Odpovedať
Cauko Mirruska,to je super infoska ze aj vy mate ten domcek.Velmi radi by sme sa s tebou taktiez skontaktovali,ohladne otvorenych stropov a este nejake infosky,co by sa rad manzel popytal.Bolo by prosim ta mozne sa nejak skonktakto
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@mirruska a kolko vas domcekk vysiel?
Odpovedať
Aj my staviame.Kukni album :-)
Odpovedať
Stavia niekto resp. ma uz niekto postaveny tento dom v okrese Levice alebo v Nitrianskom kraji?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 rokoch
Profilova fotka
dobrý den , mužu se zeptat jak se Vám tam bydlí nechybí tech. místnost a stačí jeden záchod ? děkuji
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?