Menu Forum

Stavia niekto Bungalov 869?

Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
vandruska
Registrovala sa 28. októbra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Staviam dom
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
vandruska
Registrovala sa 28. októbra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Staviam dom
    Slovensko
 Ahojte, mohol by mi niekto poslat fotecky 869??Chceli by sme zacat na jar stavat, len by sme chceli trosku tento domcek pomenit a radi by sme videli tento krasny domcek aj uz zrealizovany, tak ak by niekto mal dajake foto, budeme iba radi, ak poskytnte...dakujem
28. okt 2009 o 21:29  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
brano8
Montaz sanity
PRO

Plyn, voda, kúrenie, klimatizácia - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
brano8
Montaz sanity
PRO

Plyn, voda, kúrenie, klimatizácia - Okres Bratislava
 dobre den. Prosim vas mate niekto realizacny projekt na bungalov 869.
potreboval by som nejake detaily.

dakujem
17. okt 2010 o 19:52  •  www.montazsanity.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
happyhippo
Registrovala sa 26. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 5 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
happyhippo
 @majula Ahoj majula,rada by som sa spytala ci mate uz postaveny domcek,pripadne ako pokracuje stavba.
My sice ideme stavat Bungalov 1175 z Euroline,co je vlastne prerobena 869.
Chcela by som sa spytat nejake otazky,pripadne rady.
Bolo by prosim mozne sa skontaktovat?
Moj e-mail je : katarina.hrochova@gmail.com
26. mar 2011 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majula (36 r.)
7
Registrovala sa 6. apríla 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 46 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
  • Staviam dom
    Hamuliakovo, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
majula (36 r.)
7
Registrovala sa 6. apríla 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 46 príspevkov a 2 albumy. Okres Bratislava.
  • Staviam dom
    Hamuliakovo, okres Senec
 @happyhippo Ahoj Katka...máme domček postavený, už od novembra bývame...čakáme na lepšie počasie a ideme robiť fasádu a vonkajšie úpravy emoticon napíšem ti na mail emoticon
27. mar 2011 o 14:52  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirruska (33 r.)
2
Registrovala sa 2. februára 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 88 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Senec.
  • Už bývam v dome
    Dunajska Luzna, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
mirruska (33 r.)
2
Registrovala sa 2. februára 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 88 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Senec.
  • Už bývam v dome
    Dunajska Luzna, okres Senec
 @happyhippo
@majula caute baby, my uz tento domcek mame tiez postaveny, byvame v nom necele tri mesiace, este nemame vnutri uplne vsetko tip top ale to su veci ktore pockaju. My mame otvorene stropy tak ako boli v projekte ale nieje nam vidno tramy, mame tam sadrokartony. Krasne to zvacsuje priestor a ten dom vyzera ovela vacsi ako v skutocnosti je. Nizke stropy sme dali len v kupelni a v zachode. Robili sme tam malicko uprav, akurat sme vlozili medzi kupelnu a spalnu satnik a v kupelni ten priestor za rohom co je tak tam sme si dali sprchovy kut a kotol a bojler sme dali na chodbu, tam este spravime roldory aby sme to cele zakryli. Inak sme s domcekom spokojni akurat co mi tam chyba je nejaka technicka miestnost. A spajzu by som nezrusila za nic na svete emoticon
29. mar 2011 o 13:10  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
happyhippo
fotoportrét
fotoportrét
happyhippo
 Ahoj Majula,
prepac,ale akosik som sa nedostala skor k e-mailu pri tych mojich 2 drobcoch,no v kazdom pripade budem velmi rada,ak by si sa mi vedela ozvat na mailik,ako si napisala.Velka vdaka
28. apr 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
happyhippo
fotoportrét
fotoportrét
happyhippo
 Cauko Mirruska,to je super infoska ze aj vy mate ten domcek.Velmi radi by sme sa s tebou taktiez skontaktovali,ohladne otvorenych stropov a este nejake infosky,co by sa rad manzel popytal.Bolo by prosim ta mozne sa nejak skonktakto
28. apr 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikon
8
Registrovala sa 24. mája 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 229 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
ikon
8
Registrovala sa 24. mája 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 229 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 @mirruska a kolko vas domcekk vysiel?
7. feb 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tiger16v
10
Registroval sa 11. decembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 479 príspevkov a 2 albumy. Má 16 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
tiger16v
10
Registroval sa 11. decembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 479 príspevkov a 2 albumy. Má 16 priateľov.
 Aj my staviame.Kukni album emoticon
7. feb 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tiger16v
10
fotoportrét
fotoportrét
tiger16v
10
 Stavia niekto resp. ma uz niekto postaveny tento dom v okrese Levice alebo v Nitrianskom kraji?
7. feb 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to