Stavia niekto Bungalov 869?

21. feb 2018410
  • Ahojte, mohol by mi niekto poslat fotecky 869??Chceli by sme zacat na jar stavat, len by sme chceli trosku tento domcek pomenit a radi by sme videli tento krasny domcek aj uz zrealizovany, tak ak by niekto mal dajake foto, budeme iba radi, ak poskytnte...dakujem

• dobre den. Prosim vas mate niekto realizacny projekt na bungalov 869.
    potreboval by som nejake detaily.

dakujem

• @majula  Ahoj majula,rada by som sa spytala ci mate uz postaveny domcek,pripadne ako pokracuje stavba.
    My sice ideme stavat Bungalov 1175 z Euroline,co je vlastne prerobena 869.
    Chcela by som sa spytat nejake otazky,pripadne rady.
    Bolo by prosim mozne sa skontaktovat?
    Moj e-mail je : katarina.hrochova@gmail.com

• Sponzor fóra
  • @happyhippo  Ahoj Katka...máme domček postavený, už od novembra bývame...čakáme na lepšie počasie a ideme robiť fasádu a vonkajšie úpravy 🙂 napíšem ti na mail 🙂

• @happyhippo
    @majula caute baby, my uz tento domcek mame tiez postaveny, byvame v nom necele tri mesiace, este nemame vnutri uplne vsetko tip top ale to su veci ktore pockaju. My mame otvorene stropy tak ako boli v projekte ale nieje nam vidno tramy, mame tam sadrokartony. Krasne to zvacsuje priestor a ten dom vyzera ovela vacsi ako v skutocnosti je. Nizke stropy sme dali len v kupelni a v zachode. Robili sme tam malicko uprav, akurat sme vlozili medzi kupelnu a spalnu satnik a v kupelni ten priestor za rohom co je tak tam sme si dali sprchovy kut a kotol a bojler sme dali na chodbu, tam este spravime roldory aby sme to cele zakryli. Inak sme s domcekom spokojni akurat co mi tam chyba je nejaka technicka miestnost. A spajzu by som nezrusila za nic na svete 🙂

• Ahoj Majula,
    prepac,ale akosik som sa nedostala skor k e-mailu pri tych mojich 2 drobcoch,no v kazdom pripade budem velmi rada,ak by si sa mi vedela ozvat na mailik,ako si napisala.Velka vdaka

• Cauko Mirruska,to je super infoska ze aj vy mate ten domcek.Velmi radi by sme sa s tebou taktiez skontaktovali,ohladne otvorenych stropov a este nejake infosky,co by sa rad manzel popytal.Bolo by prosim ta mozne sa nejak skonktakto

• @mirruska  a kolko vas domcekk vysiel?

• Aj my staviame.Kukni album 🙂

• Stavia niekto resp. ma uz niekto postaveny tento dom v okrese Levice alebo v Nitrianskom kraji?

• dobrý den , mužu se zeptat jak se Vám tam bydlí nechybí tech. místnost a stačí jeden záchod ? děkuji

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?